Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  TražiTraži  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  
Mi smo najjači kolekcionari koji poštuju Feng Shui i drevnu kinesku filozofiju. Ovde ćete naučiti kako da postanete dugovečni i uspešni.

 

 vezano za inbox outbox i sl na forumu

Ići dole 
3 posters
AutorPoruka
Angeli
Lego kolekcionar
Lego kolekcionar
Angeli


Muški
Number of posts : 352
Age : 86
naj jelo : n
naj porok : n
naj slatkiš : eurokrem
Registration date : 02.06.2010

vezano za inbox outbox i sl na forumu Empty
PočaljiNaslov: vezano za inbox outbox i sl na forumu   vezano za inbox outbox i sl na forumu Empty5/11/2010, 01:30

poslao sam par poruka, medjutim, sobzirom da mi je "sent" folder bio pun, ne znam da li su te poruke zaista otisle, sobzirom da mi se nalaze u folderu "za slanje" (outbox)

pretpostavljam da posto su tamo, da nisu poslate? ne bih da saljem sve dva puta...

Nazad na vrh Ići dole
dugmence
Lego manijak
Lego manijak
dugmence


Muški
Number of posts : 2388
Age : 103
lokacija : -
naj jelo : -
naj porok : -
naj slatkiš : -
Registration date : 08.10.2008

vezano za inbox outbox i sl na forumu Empty
PočaljiNaslov: Re: vezano za inbox outbox i sl na forumu   vezano za inbox outbox i sl na forumu Empty5/11/2010, 10:53

poruke se nalaze u outbox folderu, dok ih osoba kojoj su namenjene ne pročita...onda automatski prelaze u sent folder i najstarija poruka iz sent foldera se briše, ako je sent folder pun.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.skockani.com
Angeli
Lego kolekcionar
Lego kolekcionar
Angeli


Muški
Number of posts : 352
Age : 86
naj jelo : n
naj porok : n
naj slatkiš : eurokrem
Registration date : 02.06.2010

vezano za inbox outbox i sl na forumu Empty
PočaljiNaslov: Re: vezano za inbox outbox i sl na forumu   vezano za inbox outbox i sl na forumu Empty5/11/2010, 14:33

dugmence ::
poruke se nalaze u outbox folderu, dok ih osoba kojoj su namenjene ne pročita...onda automatski prelaze u sent folder i najstarija poruka iz sent foldera se briše, ako je sent folder pun.
odlicno, sad mi je sve jasno :)
hvala blink
Nazad na vrh Ići dole
travijan
Lego početnik
Lego početnik



Ženski
Number of posts : 31
Age : 38
lokacija : BG
naj jelo : .
naj porok : .
naj slatkiš : .
Registration date : 06.11.2010

vezano za inbox outbox i sl na forumu Empty
PočaljiNaslov: Re: vezano za inbox outbox i sl na forumu   vezano za inbox outbox i sl na forumu Empty12/12/2010, 10:48

meni poruka vec dugo stoji u "za slanje" folderu, i osoba koja treba da procita je vec vise puta bila online; ali nije prvi put da mi se to desava, jer sam imala i pre taj problem, posaljem stoji u "za slanje" osoba bude online, ne procita i tako nekoliko dana... i ja obrisem tu poruku... cime je nikad ne dobije (a vise nije bilo ni svrhe)...

ukratko, ja ocigledno ne mogu nikome da posaljem PM, a ne znam zasto? sad
Nazad na vrh Ići dole
Angeli
Lego kolekcionar
Lego kolekcionar
Angeli


Muški
Number of posts : 352
Age : 86
naj jelo : n
naj porok : n
naj slatkiš : eurokrem
Registration date : 02.06.2010

vezano za inbox outbox i sl na forumu Empty
PočaljiNaslov: Re: vezano za inbox outbox i sl na forumu   vezano za inbox outbox i sl na forumu Empty13/12/2010, 19:12

travijan ::
meni poruka vec dugo stoji u "za slanje" folderu, i osoba koja treba da procita je vec vise puta bila online; ali nije prvi put da mi se to desava, jer sam imala i pre taj problem, posaljem stoji u "za slanje" osoba bude online, ne procita i tako nekoliko dana... i ja obrisem tu poruku... cime je nikad ne dobije (a vise nije bilo ni svrhe)...

ukratko, ja ocigledno ne mogu nikome da posaljem PM, a ne znam zasto? sad

Da li si napravila novopridoslu zurku?
mora da je to:) svi novi clanovi u obavezi su da naprave novopridoslu zurku od makar 5 sati dobrog zezanja, i tada forum krece da im radi mnogo normalnije blink

ti nama samo javi koordinate zurke i verujem da ce sve ici kao podmazano blink
Nazad na vrh Ići dole
travijan
Lego početnik
Lego početnik



Ženski
Number of posts : 31
Age : 38
lokacija : BG
naj jelo : .
naj porok : .
naj slatkiš : .
Registration date : 06.11.2010

vezano za inbox outbox i sl na forumu Empty
PočaljiNaslov: Re: vezano za inbox outbox i sl na forumu   vezano za inbox outbox i sl na forumu Empty13/12/2010, 23:12

uf, sigurno je to sad

moja zurka je trajala samo 3 sata, i evo, cak mi i sad baguje forum zbog toga sad

jel treba sad jednu celu od 5 sati, ili je dovoljno da dopunim samo sa dodatna 2 sata?
Nazad na vrh Ići dole
Angeli
Lego kolekcionar
Lego kolekcionar
Angeli


Muški
Number of posts : 352
Age : 86
naj jelo : n
naj porok : n
naj slatkiš : eurokrem
Registration date : 02.06.2010

vezano za inbox outbox i sl na forumu Empty
PočaljiNaslov: Re: vezano za inbox outbox i sl na forumu   vezano za inbox outbox i sl na forumu Empty14/12/2010, 17:37

cepidlako blink
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





vezano za inbox outbox i sl na forumu Empty
PočaljiNaslov: Re: vezano za inbox outbox i sl na forumu   vezano za inbox outbox i sl na forumu Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
vezano za inbox outbox i sl na forumu
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Vezano za izlozbu kluba Skockani
» promocije naseg kluba

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: Generalna diskusija :: Obaveštenja i Pitanja-
Skoči na:  
Free forum | ©phpBB | Besplatan Forum međusobnog pomaganja | Signalizirajte zloupotrebu | Latest discussions