Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  TražiTraži  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  
Mi smo najjači kolekcionari koji poštuju Feng Shui i drevnu kinesku filozofiju. Ovde ćete naučiti kako da postanete dugovečni i uspešni.

 

 unable to install Windows7

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
tikicca
Lego početnik
Lego početnik



Ženski
Number of posts : 1
Age : 45
lokacija : novi sad
naj jelo : meso :D
naj porok : pusenje
naj slatkiš : sve
Registration date : 06.05.2012

unable to install Windows7 Empty
PočaljiNaslov: unable to install Windows7   unable to install Windows7 Empty6/5/2012, 02:35

Pozdrav.....
imam "mali" problem,ako iko moze da mi nekako pomogne. Do skoro sam imala instalaciju Windows7 na mom racunaru,jednom prilikom W7 je trazio update i posle update i restartovanja kompa javila mi se greska.....Fatal Error pri paljenju kompa=nije mogao da zavrsi update. Tom prilikom sam ja opet pokrenula novu instalaciju W7 i nije uspelo. Instalirala sam XP i nabavila novi W7. Opet prilikom instalacije W7 dobijam error....vec 4 CDa sa W7 sam probala,koji rade na ostalim komp samo ne na mom sad

error koji se javlja.....
Pokrene se instalacija, odradim vreme,jezik..copy files...kad dodje do exst.file (0%...) tako stoji 25min i izadje prozor sa porukom :
WINDOWS CANNOT INSTALL REQUIRED FILES.MAKE SURE ALL FILES REQUIRED FOR INSTALLATION ARE AVAILABLE,AND RESTART THE INSTALLATION. ERROR CODE : 0x80070545D

konfiguracija racunara :
AMD Athlon(tm) 64x2 dial
Core Processor 5000+
2.95ghz 3GB RAM
NVidia GeForce 250GTS

Molim vas da mi neko da bilo kakvu ideju sta da uradim
Unapred hvala :)
Nazad na vrh Ići dole
Disco Ninja
Administrator
Administrator
Disco Ninja


Muški
Number of posts : 972
Age : 32
lokacija : Amsterdam
naj jelo : Sushi
naj porok : Music
naj slatkiš : Snickers
Registration date : 24.01.2008

unable to install Windows7 Empty
PočaljiNaslov: Re: unable to install Windows7   unable to install Windows7 Empty24/5/2012, 18:40

Nazad na vrh Ići dole
http://disconinja.blogspot.com
 
unable to install Windows7
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: Generalna diskusija :: Kompjuteri i Internet-
Skoči na:  
Free forum | ©phpBB | Besplatan Forum međusobnog pomaganja | Signalizirajte zloupotrebu | Latest discussions