Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  TražiTraži  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  
Mi smo najjači kolekcionari koji poštuju Feng Shui i drevnu kinesku filozofiju. Ovde ćete naučiti kako da postanete dugovečni i uspešni.

 

 Home network problem.

Ići dole 
AutorPoruka
DeArtifex
Lego početnik
Lego početnik



Muški
Number of posts : 1
Age : 33
lokacija : Kuca
naj jelo : Pica
naj porok : zene
naj slatkiš : fazon
Registration date : 18.11.2013

Home network problem. Empty
PočaljiNaslov: Home network problem.   Home network problem. Empty18/11/2013, 22:04

Juce sam hteo da instaliram Realtek drajver za net, mada sam vec imao NVIDIA nForce Networking Controller i posto nije nesto htelo, batalio sam. Kada sam kliknuo na konekciju da vidim nesto, video sam da nisam na Home network, i da mi pise not connected 1.. Posle toga sam otvorio Network and Sharing Center 2 gde nije stajala ona ikonica za Home network. Nakon toga sam otvorio prozor za HomeGroup 3 i nije bilo moguce da aktiviram Home network. Na kraju sam pokusao da Set up a Network 4 i tako je ostao prozor otvoren bez ikakvih promena nekih pola sata gde sam posle isao na cancel. Interesuje me da li postoji nacin da vratim Home network i kako, gledao sam i na netu, ali uzalud?

Home network problem. Q315 1

Home network problem. 52og 2

Home network problem. 4u2c 3

Home network problem. Vf8m 4
Nazad na vrh Ići dole
 
Home network problem.
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: Generalna diskusija :: Kompjuteri i Internet-
Skoči na:  
Free forum | ©phpBB | Besplatan Forum međusobnog pomaganja | Signalizirajte zloupotrebu | Latest discussions