Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  TražiTraži  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  
Mi smo najjači kolekcionari koji poštuju Feng Shui i drevnu kinesku filozofiju. Ovde ćete naučiti kako da postanete dugovečni i uspešni.

 

 Video downloadHelper

Ići dole 
AutorPoruka
parmin
Lego početnik
Lego početnik



Muški
Number of posts : 5
Age : 69
lokacija : Beograd
naj jelo : Za dobro svinjče nema loše pomije
naj porok : jelo, to je ljubav koju nisam nikada izneverio
naj slatkiš : Kratka ti je ovo crta
Registration date : 22.05.2010

Video downloadHelper Empty
PočaljiNaslov: Video downloadHelper   Video downloadHelper Empty2/4/2016, 21:01

Pre par meseci sam instalirao ovaj program Video download Helper. Radio je super. Kada sam hteo nešto sa youtuba da skinem ili sa fejsbuka, nije bilo problem. U gornjem desnom uglu su 3 loptice, žuta, crvena, plava i kada stanem kursorom na njih, izađe padajući meni, gde mi ponudi format u kome hoću da skinem neki klip. Kliknem na ono što hoću i skida. To je bilo ranije, a sada su te tri kuglice sive i kao da program ne radi - spava. Pokušao sam da ga pronađem i da ga deinstaliram, ali ga u spisku programa nema nigde. Kako da ga probudim?
Nazad na vrh Ići dole
 
Video downloadHelper
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: Generalna diskusija :: Kompjuteri i Internet-
Skoči na:  
Create a forum on Forumotion | ©phpBB | Besplatan Forum međusobnog pomaganja | Signalizirajte zloupotrebu | Latest discussions