Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  TražiTraži  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  
Mi smo najjači kolekcionari koji poštuju Feng Shui i drevnu kinesku filozofiju. Ovde ćete naučiti kako da postanete dugovečni i uspešni.

 

 Farscape

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
-obelix-
Lego zavisnik
Lego zavisnik
-obelix-


Muški
Number of posts : 784
Age : 37
lokacija : Pancevo
naj jelo : Pizza
naj porok : Lego kocke
naj slatkiš : Cokolada
Registration date : 12.11.2008

Farscape Empty
PočaljiNaslov: Farscape   Farscape Empty25/12/2008, 03:19

Iskreno, zacudio sam se...

Svi ljubitelji SF-a, a niko ni da pomene, po meni najbolju, SF seriju:

Farscape Farscape_logo

Mnogi ce se pobuniti, dza bu STAR TREK JE KONZA, ali ja mogu reci samo da sam gledao par epizoda star trek-a i da me nisu odusevile nimalo. Da ne pominjem da traje ko gladna godina, kad sam skoro ramisljeo da je skinem, smorio sam se cim sam video broj epizoda. Na stranu to Farscape sam gledao slucano na televiziji (ne mogu da se setim tacno kojoj) pre par godina, i odmah me zaintrigiralo. Posle toga sam bio zaboravio na nju potpuno dok nisu na TV pustili jednu epizodu pre par meseci, pogledao sam je odusevio se i resio da skinem komplenu seriju. Kome se svidja znace o cemu govorim, a ko ne zna sta je mogu samo reci da je serija jedan ne klasicni pogled na standardnu SF tematiku sa finim elementima klasicne serije utkanim u zanimljivo SF okruzenje. Al sam ga rekao :P , hteo sam da kazem standardno = vanzemaljci, ljudi u svemiru, putovanje kroz vreme itd; klasicni elementi = ljudska (vanzemaljska) priroda, ponasanje coveka u novom okruzenju, socijalne i psihicke razlike i njihovo balansiranje u cilju fizickog i mentalnog opstanka u drustvu. Dodao bih jos da serija ima i dosta NE KLASICNOG humora, koji se meni izuzetno svidja (sad, mozda zato sto sam ja cudan, mozda ne :geek: ) ali koji mi je izuzetno prijajo nakon decenije istovetnog smaranja na nasim kanalima, (izuzimajuci Only Fools And Horses, Pajtonovce i jos par stvarno dobih stvari koje smo imali prilke da gledamo). Serija je kompletna Australijska produkcija sa nekolicinom Americkih glumaca, ali je stvarno super odradjena.

Ne znam sta bih jos mogao da kazem a da ne upropastim dozivljaj potencijalnim gledaocima osim da je serja fantasticna i da je toplo preporucujem svim ljubiteljima zanra.

Zeleo bih da svi koji su gledali prokomentarisu, samo ljudi pazite da ne otkrijete neke zanimljive detalje.

Evo za kraj par slika:

Farscape B000CPHA10.01._SS500_SCLZZZZZZZ_V1135274460_
Farscape Staleek_2

Prijatno gledanje i uzivajte!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.urban-rivals.com/?sponsor=5089970
trinity
Lego ljubitelj
Lego ljubitelj
trinity


Ženski
Number of posts : 234
naj jelo : pica
naj porok : putovanja
naj slatkiš : tiramisu
Registration date : 10.02.2008

Farscape Empty
PočaljiNaslov: Re: Farscape   Farscape Empty25/12/2008, 17:50

Da fenomenalna je.

Imam je celu ali nemam kad da krenem da je gledam jer ima 10 DVD.
Nazad na vrh Ići dole
 
Farscape
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: Generalna diskusija :: TV / Filmovi / Serije-
Skoči na:  
Free forum | ©phpBB | Besplatan Forum međusobnog pomaganja | Signalizirajte zloupotrebu | Latest discussions