Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  TražiTraži  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  
Mi smo najjači kolekcionari koji poštuju Feng Shui i drevnu kinesku filozofiju. Ovde ćete naučiti kako da postanete dugovečni i uspešni.

 

 Za ljubitelje SF maketa - Star Wars KitPedia

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
Lion knight
Lego ljubitelj
Lego ljubitelj
Lion knight


Muški
Number of posts : 112
Age : 48
Registration date : 12.03.2008

Za ljubitelje SF maketa - Star Wars KitPedia Empty
PočaljiNaslov: Za ljubitelje SF maketa - Star Wars KitPedia   Za ljubitelje SF maketa - Star Wars KitPedia Empty10/5/2010, 15:53

Nakon 3 meseca rada, konacno sam "pustio u rad" sajt posvecen Star Wars maketama, pre svega onim koje je izdavala britanska firma Airfix (prodavale su se i u bivsoj YU tokom 80-tih), kao i onima koje su proizvodile druge kompanije.
Na sajtu se nalazi i dosta fotki gotovih modela, kao i pregled prateceg promotivnog materijala iz tog perioda.
Sajt se zove Airfix Star Wars KitPedia, i nalazi se na adresi www.kitpedia.com

S obzirom da se rad na sajtu nastavlja, vasi predlozi i utisci su vise nego dobrodosli!
Nazad na vrh Ići dole
chewbacca
wookiee
wookiee
chewbacca


Muški
Number of posts : 2165
Age : 44
naj jelo : praseco
naj porok : trosenje novca na gluposti
naj slatkiš : cokoljada
Registration date : 22.01.2008

Za ljubitelje SF maketa - Star Wars KitPedia Empty
PočaljiNaslov: Re: Za ljubitelje SF maketa - Star Wars KitPedia   Za ljubitelje SF maketa - Star Wars KitPedia Empty8/9/2010, 22:31

imam tuce nekih avioncica iz drugog svetskog rata airfix ali su boje bile preskupe i tesko su se nalazile a i cuvanje i odrzavanje je komplikovano vremenom plastika postaje extremno krta
Nazad na vrh Ići dole
http://www.bricklink.com/
 
Za ljubitelje SF maketa - Star Wars KitPedia
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» third reich items-za sve ljubitelje i postovaoce
» Download PC PS2 ...
» Star Wars Droids
» Star Wars action figures
» Star Trek

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: Kolekcionarstvo :: Kolekcionarstvo-
Skoči na:  
Free forum | ©phpBB | Besplatan Forum međusobnog pomaganja | Signalizirajte zloupotrebu | Latest discussions