Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  TražiTraži  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  
Mi smo najjači kolekcionari koji poštuju Feng Shui i drevnu kinesku filozofiju. Ovde ćete naučiti kako da postanete dugovečni i uspešni.

 

 Obaveštenja, primedbe, informacije

Ići dole 
+29
Jynx
Jeca_ZR
bogdanst
Padmé
goLe
MasterHaosis
Neo
dugmence
Sammael
z_zadar
Rambo
Sale from Hell
baltazar
tuta
sleepwalker
VaCDi
sylar
trinity
Banacan
srdjan.djileZR
MaLi LeGo
mr hanky
lolo ferrari
snake pliskin
ladja
Meloni
Darth.Vader
chewbacca
Disco Ninja
33 posters
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 9 ... 14, 15, 16  Sledeći
AutorPoruka
Darth.Vader
fallen angel
fallen angel
Darth.Vader


Muški
Number of posts : 2665
Age : 49
lokacija : The Dark Side
naj jelo : Pizza
naj porok : Asahi Beer
naj slatkiš : Danish cookies
Registration date : 21.01.2008

Obaveštenja, primedbe, informacije - Page 15 Empty
PočaljiNaslov: Re: Obaveštenja, primedbe, informacije   Obaveštenja, primedbe, informacije - Page 15 Empty12/12/2009, 17:14

Ok necemo vise :)
Nazad na vrh Ići dole
MasterHaosis
Lego freak
Lego freak
MasterHaosis


Muški
Number of posts : 987
Age : 36
naj jelo : Pica
naj porok : Nemam curu
naj slatkiš : Bananica
Registration date : 25.08.2009

Obaveštenja, primedbe, informacije - Page 15 Empty
PočaljiNaslov: Re: Obaveštenja, primedbe, informacije   Obaveštenja, primedbe, informacije - Page 15 Empty12/12/2009, 17:44

hahza ,,nećemo"
haha A još ga reklamira u signaturi pirate laugh 2
Koji je kralj ovaj Vader ne mogu da vam opišem, mnogo je kao pojava smešan. Još nisam upoznao takvog od 35 godina da je provala živa.
Nazad na vrh Ići dole
bogdanst
Lego zavisnik
Lego zavisnik
bogdanst


Muški
Number of posts : 653
Age : 40
naj jelo : Krofne, palacinke... gde god moze EUROkrem
naj porok : Lego
naj slatkiš : opet EUROkrem
Registration date : 13.11.2009

Obaveštenja, primedbe, informacije - Page 15 Empty
PočaljiNaslov: Re: Obaveštenja, primedbe, informacije   Obaveštenja, primedbe, informacije - Page 15 Empty12/12/2009, 18:29

dobro de, sig mu je skroz legalna stvar, ta slika i sluzi da bi ljudi kacili svoj erep profil u sig - ceo sajt postoji samo za to
Nazad na vrh Ići dole
http://www.clonearmycustoms.com/cgi-bin/storefront.pl
dugmence
Lego manijak
Lego manijak
dugmence


Muški
Number of posts : 2388
Age : 103
lokacija : -
naj jelo : -
naj porok : -
naj slatkiš : -
Registration date : 08.10.2008

Obaveštenja, primedbe, informacije - Page 15 Empty
PočaljiNaslov: Re: Obaveštenja, primedbe, informacije   Obaveštenja, primedbe, informacije - Page 15 Empty30/1/2010, 15:44

u saradnji sa MasterHaosis-om sam prilagodio rankove članova duhu foruma...ja sam to malo drugačije zamislio, al sad nemam vremena da ga odradim tako...
ovim putem se javno zahvaljujem masteru na nesebičnom doprinosu legoizaciji foruma...
Nazad na vrh Ići dole
http://www.skockani.com
MasterHaosis
Lego freak
Lego freak
MasterHaosis


Muški
Number of posts : 987
Age : 36
naj jelo : Pica
naj porok : Nemam curu
naj slatkiš : Bananica
Registration date : 25.08.2009

Obaveštenja, primedbe, informacije - Page 15 Empty
PočaljiNaslov: Re: Obaveštenja, primedbe, informacije   Obaveštenja, primedbe, informacije - Page 15 Empty30/1/2010, 15:54

Hvala, hvala, sad sam počastvovan što ti se sviđa. Meni je samo to drago, da vam se sviđa, ništa više mi nije potrebno.

Obaveštenja, primedbe, informacije - Page 15 711

Momci, ja sam došao na ideju da napravimo forum malo više u našem lego stilu, i eto napravio sam nam rang-slike. Sve sam uzeo najobičnije glave, nisam preterivao, izuzev Darth.Vadera koga sam iskoristio za administratora upravo zbog našeg Vadera pirate laugh 2
Policajac je moderator, likoci iz city su članovi i članovi kluba.
Ali, eto to bi trebalo privremeno da bude dok dugmence ne nađe slobodnog vremena. Ja sam malo odovjio par sati i napravio sam to.
Nazad na vrh Ići dole
srdjan.djileZR
sKOCKAni
sKOCKAni
srdjan.djileZR


Muški
Number of posts : 2011
Age : 39
lokacija : Zrenjanin
naj jelo : becka snicla i pomfrit
naj porok : alkohol
naj slatkiš : plavusa
Registration date : 23.02.2008

Obaveštenja, primedbe, informacije - Page 15 Empty
PočaljiNaslov: Re: Obaveštenja, primedbe, informacije   Obaveštenja, primedbe, informacije - Page 15 Empty30/1/2010, 16:06

odlicno je ispalo...ako moze jedna ideja sa moje strane, mozda bi svaki rang mogao da bude iz druge teme (npr ima ih 5 i da se stavi npr vader iz sw, onda npr iz atlantisa onaj kao covek-ajkulala, pa dvorska luda iz castle serije, pa npr sunjedbob i jedan city-ovac)...ali i ovako je mnogo naprednije nego sto je bilo
Nazad na vrh Ići dole
http://www.bricklink.com
MasterHaosis
Lego freak
Lego freak
MasterHaosis


Muški
Number of posts : 987
Age : 36
naj jelo : Pica
naj porok : Nemam curu
naj slatkiš : Bananica
Registration date : 25.08.2009

Obaveštenja, primedbe, informacije - Page 15 Empty
PočaljiNaslov: Re: Obaveštenja, primedbe, informacije   Obaveštenja, primedbe, informacije - Page 15 Empty30/1/2010, 16:54

srdjan.djileZR ::
odlicno je ispalo...
hvala srđane!

srdjan.djileZR ::
ako moze jedna ideja sa moje strane,
Naravno da može! Ja sam dostupan za ispravke i dodatke, i svakakve ideje.

srdjan.djileZR ::

mozda bi svaki rang mogao da bude iz druge teme (npr ima ih 5 i da se stavi npr vader iz sw, onda npr iz atlantisa onaj kao covek-ajkulala, pa dvorska luda iz castle serije, pa npr sunjedbob i jedan city-ovac)...
Ovako, znao sam da će biti sličnih ideja, što je i dobro, ali ovde imamo 5 ranga, a mnogo tema i mini figura ima... što otežava sposobnost.
Ja sam uzeo ove obične glave zato što su iz city, i nasmejane su, kao što je ovaj forum, pa zato. I ja bi hteo da dodam nekog kostura, nešto opičeno, agresivno hehe.... I gledao sam da to budu glave sa kosom eventualno, jer bi u slučaju kape mogloda bude preveliko za sličicu, e o tome smo dugmence i ja morali da vodimo računa, jer što je veća slika, više razvlači odeljak gde su vaša imena i podaci, pa smo gledali da ovo bude maksimum da se ne razvuče mnogo.
Nego, ja mislim da nije loša ideja da za svakog posebno se napravi tako neka glava koju on voli. Više ljudi će biti srećniji i zadovoljniji.
Jeste da smo ovde svi jednaki, to stoji u svakom forumu, i u Ustavu stoji da su svi ljudi jednaki po rođenju, ali po pravima i obavezama (kasnije). Da su svi totalno jednaki, svi bismo bili na primer hirurzi, svi bismo bili isti, izgledali isto... Ali smo svi različiti. To već zavisi do čovekovih individualnih sposobnosti, ali i do njegove želje i volje.
Tako i ovde na forumu. Od rođenja (registrovanja) svako je bio isti, svako je birao kakav će da bude, znači neko je odlučio da ne doprinese ništa, što je njegovo pravo, da se registruje kolko da koristi neke stvari koje ne može kao gost, a neki su se dosta mučili, postovali, popisivali, pisali revieweve, pomagali drugima, davali korisne ideje za sajt, i sve ostalo korisno što su radeli za opšte dobro, e takvi ljudi ne treba da budu zaboravljeni nego treba da budu nagrađivani da bi ih podstaklo dalje da rade i napreduju. Plus evo članovi kluba koji plaćaju članarinu, em što su dosta pomogli ovde, još su i platili, pa bi mogli i oni da dobiju posebne glave kao nagradu.
naravno ako tako hoćete, ja jako preporučujem da to budu samo glave, da nebismo lako otišli u haos, jer ako svako bude imao svoju boju i glavu u rangu, biće malo teško orjentisati se... Znači tako bi eventualno moglo. Mogao bi da vidim da napravim samo glave po rangovima. Znači srđane na primer ako si ti član kluba imao bi istu boju, isti rang, na slici bi ti pisalo i dalje istom bojom -LEGOLAND- član kluba, samo bi imao drugu glavu, i za ostale članove kluba, ako su u prošlosti doprineli sajtu, a ako ne, onda da ostane ova bazna slika koju sma ja napravio.
Isto tako neki članovi ,,veterani" bi mogli da dobiju. Ali to zavisi od vas i od dogovora.
Znači to su ideje, eto, opet zavisi od drugih faktora.
Ali da vas upozorim da će u tom sličaju dugmence imati još tereta, moraće za nekoliko članova da napravi nekoliko rangova, da imaju iste boje, iste privilegije, samo druge slike.
Isto moram ovom prilikom njega da pohvalim, jer se dugmence stvarno potrudio kao administrator extra. Šta je on sve bio prinuđen po onom šugavom panelu da radi.... I šta je sve morao da radi.... Dobar je! On i ja stalno komuniciramo i razmenjujemo ideje oko panela šta može da se uradi. i dugmence je zaslužio onda da ima svoju glavu koja mu se sviđa, ako ne želi da ima sliku Darth.vadera.
Ali naravno, slike nebi bile za sve. Članovi sa 0 postova i koji se nisu pokazivali nigde nema poenta praviti slike za njih. to bi bilo dodatno opterećenje za nas dvojicu.
nemamo vremena, dugmence ima ispite...
A i ja od preksutra neću imati vremena mnogo. Mislim da dva dana neću biti tu.
Ali to sve on sa vama mora da se dogovori.

srdjan.djileZR ::

ali i ovako je mnogo naprednije nego sto je bilo
pa naravno kada sam se ja umešao..... pirate laugh 2 Šalim se naravno!
Nazad na vrh Ići dole
srdjan.djileZR
sKOCKAni
sKOCKAni
srdjan.djileZR


Muški
Number of posts : 2011
Age : 39
lokacija : Zrenjanin
naj jelo : becka snicla i pomfrit
naj porok : alkohol
naj slatkiš : plavusa
Registration date : 23.02.2008

Obaveštenja, primedbe, informacije - Page 15 Empty
PočaljiNaslov: Re: Obaveštenja, primedbe, informacije   Obaveštenja, primedbe, informacije - Page 15 Empty30/1/2010, 17:05

ma ne mislim da treba svako da ima svoje nego ovih 5 rankova da imaju 5 razlicitih figura iz 5 tema (a svi koji su istog ranga imali bi istu sliku)
mada da se vi ne bi previse patili neka ostane ovako, nista ne fali
Nazad na vrh Ići dole
http://www.bricklink.com
MasterHaosis
Lego freak
Lego freak
MasterHaosis


Muški
Number of posts : 987
Age : 36
naj jelo : Pica
naj porok : Nemam curu
naj slatkiš : Bananica
Registration date : 25.08.2009

Obaveštenja, primedbe, informacije - Page 15 Empty
PočaljiNaslov: Re: Obaveštenja, primedbe, informacije   Obaveštenja, primedbe, informacije - Page 15 Empty30/1/2010, 17:13

Ma nebismo se mi ništa patili taman posla, pa mi to radimo zarad opšteg dobrai izgleda sajta i zadovoljstva članova. Ali opet, zavisi od slobodnog vremena. Pogotovo administrator je dosta zauzet. Meni nije problem n iza svakog da napravim, samo što nebi mogao da garantujem isti kvalitet slika za sve, da ne ispadne nekog sam više voleo, pa sam mu bolju sliku napravio. Jednostavno to zavisi od vremena koje imam na rapsolaganju, od umora i posebno od slike koju uzmem za glavu...
Ali vi se dogovorite kako vi oćete. Ja i ove 5 mogu da promenim. To jest mgou da pokušam. Nikakav uspeh ne mogu da obećavam ni da garantujem, osim da ću dati sve od sebe.
U svakom slučaju drago mi je da vam se dopadaju obojici.
Sad ćemo videti šta ostali imaju da kažu. Osećam bogdan da će skoro uleteti sa nekim dobrim komentarom! pirate laugh 2
Nazad na vrh Ići dole
goLe
Lego početnik
Lego početnik
goLe


Muški
Number of posts : 77
Age : 113
naj jelo : sarma
naj porok : football
naj slatkiš : cokolada
Registration date : 13.11.2009

Obaveštenja, primedbe, informacije - Page 15 Empty
PočaljiNaslov: Re: Obaveštenja, primedbe, informacije   Obaveštenja, primedbe, informacije - Page 15 Empty23/2/2010, 19:01

Molba za admin.-e:
Ako moze da se malo sredi Lego shop; imamo 300 topika gde se prodaje, gde se trazi, menja, nudi i sl. Svako otvara nove topike, a da ne pogleda da to moze da uradi u vec postojecem angry Vrlo je nepregledno.


Bolje da jedan topik bude samo potraznja
drugi ponuda
a treci npr. prodaja kompleta wink
Nazad na vrh Ići dole
dugmence
Lego manijak
Lego manijak
dugmence


Muški
Number of posts : 2388
Age : 103
lokacija : -
naj jelo : -
naj porok : -
naj slatkiš : -
Registration date : 08.10.2008

Obaveštenja, primedbe, informacije - Page 15 Empty
PočaljiNaslov: Re: Obaveštenja, primedbe, informacije   Obaveštenja, primedbe, informacije - Page 15 Empty23/2/2010, 19:35

obelix i ja smo stupili u generalni štrajk, tako da sve ostaje kako je trenutno...
Nazad na vrh Ići dole
http://www.skockani.com
Gost
Gost




Obaveštenja, primedbe, informacije - Page 15 Empty
PočaljiNaslov: Re: Obaveštenja, primedbe, informacije   Obaveštenja, primedbe, informacije - Page 15 Empty23/2/2010, 20:28

A,sta je as Asterixom
Nazad na vrh Ići dole
dugmence
Lego manijak
Lego manijak
dugmence


Muški
Number of posts : 2388
Age : 103
lokacija : -
naj jelo : -
naj porok : -
naj slatkiš : -
Registration date : 08.10.2008

Obaveštenja, primedbe, informacije - Page 15 Empty
PočaljiNaslov: Re: Obaveštenja, primedbe, informacije   Obaveštenja, primedbe, informacije - Page 15 Empty25/2/2010, 00:25

ako neko ima probleme sa prikazivanjem srpskih karaktera, đ,š,ž,ć,č neka ide na profile i tamo izabere Preferences, i u petom redu odozdo piše board language, ako iz padajućeg menija izaberete srpski, dotični problem će nestati...
Nazad na vrh Ići dole
http://www.skockani.com
Jynx
sKOCKAni
sKOCKAni
Jynx


Muški
Number of posts : 70
Age : 35
lokacija : Smederevo/Beograd
naj jelo : pizza i slatkisi
naj porok : slatkisi
naj slatkiš : cokolada u svim oblicima
Registration date : 19.11.2009

Obaveštenja, primedbe, informacije - Page 15 Empty
PočaljiNaslov: Re: Obaveštenja, primedbe, informacije   Obaveštenja, primedbe, informacije - Page 15 Empty28/3/2010, 17:53

Imam predlog u vezi sa mailovima sa tema koje se prate (watch). Zasto se ne bi u mailovima prikazivao i sam post koji je neko ostavio i mozda mogucnost da se direktno sa maila odgovori? Tako je npr na elitesecurity forumu... Ovako samo spamuje sa obavestenjima koja cu da obrisem cim vidim, i da pogledam sam sta je novo na sajtu uz pomoc "view posts since last visit".
Nazad na vrh Ići dole
dugmence
Lego manijak
Lego manijak
dugmence


Muški
Number of posts : 2388
Age : 103
lokacija : -
naj jelo : -
naj porok : -
naj slatkiš : -
Registration date : 08.10.2008

Obaveštenja, primedbe, informacije - Page 15 Empty
PočaljiNaslov: Re: Obaveštenja, primedbe, informacije   Obaveštenja, primedbe, informacije - Page 15 Empty28/3/2010, 18:02

pokušaću da podesim u administracionom panelu, al kad sam prošli put to hteo da podesim, nisam pronašao opciju...
Nazad na vrh Ići dole
http://www.skockani.com
dugmence
Lego manijak
Lego manijak
dugmence


Muški
Number of posts : 2388
Age : 103
lokacija : -
naj jelo : -
naj porok : -
naj slatkiš : -
Registration date : 08.10.2008

Obaveštenja, primedbe, informacije - Page 15 Empty
PočaljiNaslov: Re: Obaveštenja, primedbe, informacije   Obaveštenja, primedbe, informacije - Page 15 Empty30/3/2010, 11:03

pretražio sam kompletan administracioni panel i nisam prodašao opciju da stigne kompletna poruka, a ne samo izveštaj o njoj...
ako ne želiš da ti stižu izveštaji, isključi ih u profilu...

na žalost, više od toga ne mogu da ti pomognem... Obaveštenja, primedbe, informacije - Page 15 620850
Nazad na vrh Ići dole
http://www.skockani.com
Jynx
sKOCKAni
sKOCKAni
Jynx


Muški
Number of posts : 70
Age : 35
lokacija : Smederevo/Beograd
naj jelo : pizza i slatkisi
naj porok : slatkisi
naj slatkiš : cokolada u svim oblicima
Registration date : 19.11.2009

Obaveštenja, primedbe, informacije - Page 15 Empty
PočaljiNaslov: Re: Obaveštenja, primedbe, informacije   Obaveštenja, primedbe, informacije - Page 15 Empty1/4/2010, 14:51

Hm... A jel moguce mozda da "view post since last visit" bude kao na nasem ETF forumu? "View new posts", odnosno da pokaze sve postove koje nismo procitali, a ne samo od poslednjeg dolaska? Posto mi se desava da dodjem na sajt foruma, pa slucajno odem na nesto drugo pre nego sto procitam nove postove, pa kad se vratim vise ne znam koji su postovi...
Nazad na vrh Ići dole
dugmence
Lego manijak
Lego manijak
dugmence


Muški
Number of posts : 2388
Age : 103
lokacija : -
naj jelo : -
naj porok : -
naj slatkiš : -
Registration date : 08.10.2008

Obaveštenja, primedbe, informacije - Page 15 Empty
PočaljiNaslov: Re: Obaveštenja, primedbe, informacije   Obaveštenja, primedbe, informacije - Page 15 Empty1/4/2010, 14:52

potražiću, al administracioni panel je jako jako siromašan i ne daje previše opcija...
Nazad na vrh Ići dole
http://www.skockani.com
Jynx
sKOCKAni
sKOCKAni
Jynx


Muški
Number of posts : 70
Age : 35
lokacija : Smederevo/Beograd
naj jelo : pizza i slatkisi
naj porok : slatkisi
naj slatkiš : cokolada u svim oblicima
Registration date : 19.11.2009

Obaveštenja, primedbe, informacije - Page 15 Empty
PočaljiNaslov: Re: Obaveštenja, primedbe, informacije   Obaveštenja, primedbe, informacije - Page 15 Empty1/4/2010, 14:53

Ja reko' da pitam, nemam pojma kako funkcionise odrzavanje foruma :)
Nazad na vrh Ići dole
dugmence
Lego manijak
Lego manijak
dugmence


Muški
Number of posts : 2388
Age : 103
lokacija : -
naj jelo : -
naj porok : -
naj slatkiš : -
Registration date : 08.10.2008

Obaveštenja, primedbe, informacije - Page 15 Empty
PočaljiNaslov: Re: Obaveštenja, primedbe, informacije   Obaveštenja, primedbe, informacije - Page 15 Empty1/4/2010, 15:09

ako uspem nešto da uradim po tom pitanju, dobićeš obaveštenje na pm...i napisaću ovde, da svi vide Obaveštenja, primedbe, informacije - Page 15 703309
Nazad na vrh Ići dole
http://www.skockani.com
dugmence
Lego manijak
Lego manijak
dugmence


Muški
Number of posts : 2388
Age : 103
lokacija : -
naj jelo : -
naj porok : -
naj slatkiš : -
Registration date : 08.10.2008

Obaveštenja, primedbe, informacije - Page 15 Empty
PočaljiNaslov: Re: Obaveštenja, primedbe, informacije   Obaveštenja, primedbe, informacije - Page 15 Empty1/4/2010, 16:38

mislim da sam uspeo da iskucam odgovarajući kod...
očekujem povratne informacije da li i kako funkcioniše najnoviji dodatak pored "odjavi se" dugmeta na vrhu stranice, piše "neprocitane teme"
klikom na ovo dugme, trebalo bi da se prikažu sve teme u kojima je postovano od poslednje posete člana foruma...
Nazad na vrh Ići dole
http://www.skockani.com
Darth.Vader
fallen angel
fallen angel
Darth.Vader


Muški
Number of posts : 2665
Age : 49
lokacija : The Dark Side
naj jelo : Pizza
naj porok : Asahi Beer
naj slatkiš : Danish cookies
Registration date : 21.01.2008

Obaveštenja, primedbe, informacije - Page 15 Empty
PočaljiNaslov: Re: Obaveštenja, primedbe, informacije   Obaveštenja, primedbe, informacije - Page 15 Empty15/5/2010, 12:58

Nesto mi forum glavi kad treba da ucita stranu vec nekoliko dana.. pogotovo kada na strani ima slika postavljenih... kao da tri puta ucitava svaku stranicu.
Nazad na vrh Ići dole
Acidum
Lego ljubitelj
Lego ljubitelj
Acidum


Muški
Number of posts : 210
Age : 40
lokacija : Beograd - Bezanijska Kosa
naj jelo : Sarma - najsavrseniji spoj flore i faune
naj porok : ...seks...
naj slatkiš : Princes krofne vs Eurokrem
Registration date : 28.04.2010

Obaveštenja, primedbe, informacije - Page 15 Empty
PočaljiNaslov: Re: Obaveštenja, primedbe, informacije   Obaveštenja, primedbe, informacije - Page 15 Empty15/5/2010, 13:30

Imam problem sa postavljanjem postova i odgovaranjem... I u "brzom odgovoru" i u "odgovoru" su mi crna slova na tamnotamnosivoj podlozi! Vidljivost skoro na nuli...da ne znam sta kucam tesko da bih rastumacio...a ni promena boje fonta ne funkcionise...

Druga stvar je novi red. Tek skoro sam shvatio da dva entera prebacuju tekst u novi red, a evo sad cu probati sa tri za red razmaka... Kad god sam radio nabrajanja (komentari setova, omiljenih i 2010) morao sam da koristim tagove za nabrajanje. Posto su mi u pripremi recenzije par setova, treba mi savet/resenje da bi to licilo na nesto.

Hvala.
Nazad na vrh Ići dole
dugmence
Lego manijak
Lego manijak
dugmence


Muški
Number of posts : 2388
Age : 103
lokacija : -
naj jelo : -
naj porok : -
naj slatkiš : -
Registration date : 08.10.2008

Obaveštenja, primedbe, informacije - Page 15 Empty
PočaljiNaslov: Re: Obaveštenja, primedbe, informacije   Obaveštenja, primedbe, informacije - Page 15 Empty24/5/2010, 13:47

nisam bio u mogućnosti da ti ranije odgovorim na ovu poruku, ali stvari stoje ovako:

što se tiče tvog problema sa bojama, po default-u je podešeno da boja teksta koji se kuca na forumu bude bela, pošto je tamna podloga...to nije nešto što svaki korisnik miže da bira i podešava sam...
u brzo odgovoru postoji ikonica za boje, i ona može da promeni boju teksta koji kucaš u neku od 14 ponuđenih boja...tamno crvena, crvena, narandžasta, smeđa, žuta, zelena, maslinasto zelena, vodena plava, plava, tamno plava, indigo, ljubičasta, bela, i crna.
takođe forum je podešen po principu WYSIWYG (What You See Is What You Get), tj. poruka bi trebalo da ti izgleda, kad klikneš na dugme "poslati", baš onako kako si je otkucao u polju za odgovor ili polju za brzi odgovor...dok sam kucao boje, i pri tome selektovao ih iz padajućeg menija boja, video sam šareni tekst, kao što ga ti sada vidiš...

jedan enter prebacuje u novi red, a dva ostavljaju red razmaka, kao i na mobilnom kad izabereš znak za enter, a isto važi i u bilo kom programu na računaru...
Nazad na vrh Ići dole
http://www.skockani.com
dugmence
Lego manijak
Lego manijak
dugmence


Muški
Number of posts : 2388
Age : 103
lokacija : -
naj jelo : -
naj porok : -
naj slatkiš : -
Registration date : 08.10.2008

Obaveštenja, primedbe, informacije - Page 15 Empty
PočaljiNaslov: Re: Obaveštenja, primedbe, informacije   Obaveštenja, primedbe, informacije - Page 15 Empty1/6/2010, 22:28

VAŽNO OBAVEŠTENJE

Opera nije kompatibilna sa forumom.
Ljudi koji koriste Opera-u, dok kucaju ne vide bela slova na sivoj podlozi, već crna. Takođe, ne rade funkcije za ubacivanje slika i linkova.
Internet explorer, Firefox, Google chrome nemaju ovih problema.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.skockani.com
Sponsored content





Obaveštenja, primedbe, informacije - Page 15 Empty
PočaljiNaslov: Re: Obaveštenja, primedbe, informacije   Obaveštenja, primedbe, informacije - Page 15 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Obaveštenja, primedbe, informacije
Nazad na vrh 
Strana 15 od 16Idi na stranu : Prethodni  1 ... 9 ... 14, 15, 16  Sledeći
 Similar topics
-
» Primedbe i predlozi za skin foruma

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: Generalna diskusija :: Obaveštenja i Pitanja-
Skoči na:  
Free forum | ©phpBB | Besplatan Forum međusobnog pomaganja | Signalizirajte zloupotrebu | Latest discussions