Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  TražiTraži  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  
Mi smo najjači kolekcionari koji poštuju Feng Shui i drevnu kinesku filozofiju. Ovde ćete naučiti kako da postanete dugovečni i uspešni.

 

 Kvirija vapi za razumevanjem, hocemo li? Ja necu!

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
jelisaveta
Lego početnik
Lego početnik



Muški
Number of posts : 49
Age : 59
naj jelo : musaka od plavog patlidzana
naj porok : jedini,cigarete
naj slatkiš : kesten pire
Registration date : 02.01.2009

Kvirija vapi za razumevanjem, hocemo li? Ja necu! Empty
PočaljiNaslov: Kvirija vapi za razumevanjem, hocemo li? Ja necu!   Kvirija vapi za razumevanjem, hocemo li? Ja necu! Empty27/2/2009, 04:07

Glavna vest dana: Kvirijasi trazili ostavke odgovornih u Sava centru jer im nisu ustupili svoje prostorije za potrebe gej populacije, kako se to danas moderno zove a u moje vreme su ih zvali ****. Dajte da se i im malo pozabavimo tom temom: Da li da se izbace s posla oni koji nisu dozvolili da se u njihovim prostorijama pretresaju problemi, ambicije, aktvnosti nase gej populacije ili da se predlozi da o svojim problemima mogu da raspravljaju po svojim iznajmljenim prostorijama ili u svojim spavacim sobama... :evil:
Nazad na vrh Ići dole
Darth.Vader
fallen angel
fallen angel
Darth.Vader


Muški
Number of posts : 2665
Age : 49
lokacija : The Dark Side
naj jelo : Pizza
naj porok : Asahi Beer
naj slatkiš : Danish cookies
Registration date : 21.01.2008

Kvirija vapi za razumevanjem, hocemo li? Ja necu! Empty
PočaljiNaslov: Re: Kvirija vapi za razumevanjem, hocemo li? Ja necu!   Kvirija vapi za razumevanjem, hocemo li? Ja necu! Empty27/2/2009, 11:38

Gejeve treba proterati iz države! :)
Nazad na vrh Ići dole
jelisaveta
Lego početnik
Lego početnik



Muški
Number of posts : 49
Age : 59
naj jelo : musaka od plavog patlidzana
naj porok : jedini,cigarete
naj slatkiš : kesten pire
Registration date : 02.01.2009

Kvirija vapi za razumevanjem, hocemo li? Ja necu! Empty
PočaljiNaslov: Re: Kvirija vapi za razumevanjem, hocemo li? Ja necu!   Kvirija vapi za razumevanjem, hocemo li? Ja necu! Empty27/2/2009, 13:06

E, to nece moci, pre ce proterayi homfobicare, Zakon zabranio diskriminaciju seksualnih manjina ali ni to im nije dovoljno nego pozivaju sa na taj zakon i traze ostavke ljudi kojima nisu sim paticne njihove ideje i to da se iznose u Sava centru. Da se ne zaboravi, da su nama Sava centar gradili i izgradili od svojih para patrijahalni roditelji i da se u ovoj ustanovi nikad nije zabranjivalo da se u ime porodice, mladih, dece, u to vreme Jugoslovenske kulture, danas Srpske nikad nije zabranio ni jedan skup, tribina. Suprotno. Mislim da je krajnje normalno da se tako i nastavi. Tim"borcima za prava seksualnih manjina" niko nece zavirivati u spavacu sobu, ali da svoj razvrat iznose u javnost i to uz najavu tuzbi kojima ce se traziti ostavke zaposlenih za neispunjavanje njihovih zelja...Legolande, ajde da se saberu kockice na jednom mestu i da im svojim stavovima kazemo da smo uz zaposlene Sava centra ali i da protiv njih nemamo nista ako svoje aktivnosti rade iza zatvorenih vrata a ne tamo gde nije predvidjeno zbog morala onih koji su nam ostavili da bi imali prigodan prostor za prigodne manifestacije.
Svi zaposleni imaju moju nesebicnu podrsku!!!
Nazad na vrh Ići dole
Darth.Vader
fallen angel
fallen angel
Darth.Vader


Muški
Number of posts : 2665
Age : 49
lokacija : The Dark Side
naj jelo : Pizza
naj porok : Asahi Beer
naj slatkiš : Danish cookies
Registration date : 21.01.2008

Kvirija vapi za razumevanjem, hocemo li? Ja necu! Empty
PočaljiNaslov: Re: Kvirija vapi za razumevanjem, hocemo li? Ja necu!   Kvirija vapi za razumevanjem, hocemo li? Ja necu! Empty27/2/2009, 14:35

Pogledaj poruke jelisaveta pirate laugh 2
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Kvirija vapi za razumevanjem, hocemo li? Ja necu! Empty
PočaljiNaslov: Re: Kvirija vapi za razumevanjem, hocemo li? Ja necu!   Kvirija vapi za razumevanjem, hocemo li? Ja necu! Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Kvirija vapi za razumevanjem, hocemo li? Ja necu!
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Hocemo li mi ovako nesto ikada doziveti.....

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: Generalna diskusija :: Politika i Istorija-
Skoči na:  
Create a forum on Forumotion | ©phpBB | Besplatan Forum međusobnog pomaganja | Signalizirajte zloupotrebu | Latest discussions