Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  TražiTraži  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  
Mi smo najjači kolekcionari koji poštuju Feng Shui i drevnu kinesku filozofiju. Ovde ćete naučiti kako da postanete dugovečni i uspešni.

 

 prodajem svasta nesto

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
srdjan.djileZR
sKOCKAni
sKOCKAni
srdjan.djileZR


Muški
Number of posts : 2011
Age : 39
lokacija : Zrenjanin
naj jelo : becka snicla i pomfrit
naj porok : alkohol
naj slatkiš : plavusa
Registration date : 23.02.2008

prodajem svasta nesto Empty
PočaljiNaslov: prodajem svasta nesto   prodajem svasta nesto Empty16/6/2009, 16:52

Evo kao sto i naslov kaze prodajem nekoliko stvari

1 - usisivac RAINBOW (na foru kirbija samo sto u mesto kesa ima posudu sa vodom i nije ni slican igracki od ceptera) - ima svu dodatnu opremu i samo nekoliko puta je koriscen (max 10) - u njihovom predstavnistvu nov je 2650e ali ja moj zbog prostora i manjka potrebe prodajem za 1200e
prodajem svasta nesto DSC01062.sized
s'tim da to sa slike nije sve sto ide uz njega (slika nije moja)

2 - sony playstation 2 slim cipom za piratske igre, sa 2 dzojstika, 8mb memorijske kartice i oko 350 igara za 200e

3 - sony psp slim sa sredjenom pandora baterijom i custom firmwerom za pustanje iso naslova, 2gb memory stick pro dup karticom, originalnom igrom, kutijom, kablovima, punjacem i torbicom za 150e
Nazad na vrh Ići dole
http://www.bricklink.com
Disco Ninja
Administrator
Administrator
Disco Ninja


Muški
Number of posts : 972
Age : 32
lokacija : Amsterdam
naj jelo : Sushi
naj porok : Music
naj slatkiš : Snickers
Registration date : 24.01.2008

prodajem svasta nesto Empty
PočaljiNaslov: Re: prodajem svasta nesto   prodajem svasta nesto Empty14/12/2009, 15:43

Nazad na vrh Ići dole
http://disconinja.blogspot.com
Gost
Gost




prodajem svasta nesto Empty
PočaljiNaslov: Re: prodajem svasta nesto   prodajem svasta nesto Empty13/1/2010, 19:41

Prodajem psa SARPLANINKU....Sa osnovnim papirima njenog rodjena porijeklo oca i majke izuzetno dobru pasminu posto ne mogu vise da je izdrzavam zbog prosirenog posla...

Cijena: Po dogovoru
Stanje: Polovno
Kratki opis: Dobro je izdrzavano hranjena je kvalitetnom hranom do godinu dana je jela samo pedigrej i sve ostalo..a sada se hrani kaku ja hranu odaberem...veoma je pitomna nije opasna kada joj neko prilazi sa gazdom...brzo upoznaje osobe koje su dobre pprema njoj aa neka osoba koja je bude izdrzavala i pazila kada je ostavi negdje gdje je privatan posjed koji je zagradjen ja kao njezin vlasnik mislim da moze samo uci vojska sa narouzanjem...posto znam i vec je poznajem da je dobra domacica u kojim ona prostoru se nalazi...na kraju krajeva imam puno nestoo da pisem o njoj ali je najbolje ko je zeli za sebe da je osobnoo pogleda mislim da niko nebi otisao kuci nez nje,,,,meni je veoma zao sto je moram da odvojim od sebe iz opravdani razloga ali valjda cu kada budem imao ponovo vremena mozda da je ponovo kupim ili ako bude njeno mladunce..
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





prodajem svasta nesto Empty
PočaljiNaslov: Re: prodajem svasta nesto   prodajem svasta nesto Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
prodajem svasta nesto
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Menjam ili prodajem!!!!!
» Hocemo li mi ovako nesto ikada doziveti.....
» Prodajem dobro ocuvane stripove
» Prodajem PS2
» Prodajem ploče

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: Generalna diskusija :: Mali oglasi-
Skoči na:  
Free forum | ©phpBB | Besplatan Forum međusobnog pomaganja | Signalizirajte zloupotrebu | Latest discussions