Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  TražiTraži  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  
Mi smo najjači kolekcionari koji poštuju Feng Shui i drevnu kinesku filozofiju. Ovde ćete naučiti kako da postanete dugovečni i uspešni.

 

 Sta ocekujete od kluba?

Ići dole 
4 posters
AutorPoruka
dugmence
Lego manijak
Lego manijak
dugmence


Muški
Number of posts : 2388
Age : 103
lokacija : -
naj jelo : -
naj porok : -
naj slatkiš : -
Registration date : 08.10.2008

Sta ocekujete od kluba? Empty
PočaljiNaslov: Sta ocekujete od kluba?   Sta ocekujete od kluba? Empty16/12/2009, 11:34

Pitanje je jednostavno, šta očekujete da vam klub pruži za članarinu koju bi ste plaćali?

ovo su neke stvari koje ja očekujem:

da bude zvanično registrovan
da imamo klubske majce, koje je moguće pribaviti i posebno
da imamo tekući račun sa transparentnim trošenjem novca
da imamo neke nagradne igre povremeno, gde bi od novca koji je potekao iz članarine imali fond nagrada, a sve u cilju razvijanja ideje
da imam člansku kartu
da posle nekog vremena imamo zvanični sajt
da posle nekog vremena imamo neku izložbu
da povremeno imamo neko okupljanje
da posećujemo izložbe klubova iz okruženja (ovo teško da će ići iz klubske kase)

šta vi želite da vam klub pruži?


Poslednji izmenio dugmence dana 16/12/2009, 12:56, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
http://www.skockani.com
bogdanst
Lego zavisnik
Lego zavisnik
bogdanst


Muški
Number of posts : 653
Age : 40
naj jelo : Krofne, palacinke... gde god moze EUROkrem
naj porok : Lego
naj slatkiš : opet EUROkrem
Registration date : 13.11.2009

Sta ocekujete od kluba? Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta ocekujete od kluba?   Sta ocekujete od kluba? Empty16/12/2009, 12:06

slazem se za majce i clanske karte - ali dobro to se podrazumeva ako je registrovan klub da ce tako nesto biti za clanove (bar po meni)

za izlozbe posle nekog vremena i povremeno okupljanje bih vise nego voleo, ali ako nas je samo 11 sad

ja vec merkam neki prostor gde bi mogli povremeno da se okupljamo blink i povremeno imamo neko takmicenje :)

sto se tice organizovanih izleta, to je vec grupna aktivnost, i za to nam je super ako zajedno odradimo - ne naravno novcem iz kase, nego da se sakupimo pa da organizovano svratimo do Hrvatske, npr, LEGOLAND-a :) i slicno

sto se tice (djile je to rekao) rodjendana, ta ideja ne zvuci previse lose, i slazem se da bi prema tome bila odredjena clanarina - ali verujem takodje da bi ta stvar trebala da bude stavljena na glasanje, jer poenta je da svi ucestvujemo u tome - da to bude ravnopravno...
Nazad na vrh Ići dole
http://www.clonearmycustoms.com/cgi-bin/storefront.pl
srdjan.djileZR
sKOCKAni
sKOCKAni
srdjan.djileZR


Muški
Number of posts : 2011
Age : 39
lokacija : Zrenjanin
naj jelo : becka snicla i pomfrit
naj porok : alkohol
naj slatkiš : plavusa
Registration date : 23.02.2008

Sta ocekujete od kluba? Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta ocekujete od kluba?   Sta ocekujete od kluba? Empty16/12/2009, 12:53

sto se tice hrvatske oni u maju prave svoju veliku izlozbu tako da bi se moglo organizovati da se ode u posetu...legoland nam je sada postao dostupniji zbog ukidanja viza ali opet je samo odlazak trosak od sigurno 100e mozda i vise plus kupovina kockica i setova tamo i u lego shopu u minhenu, koji je jako blizu legolendu

ono sto je sigurno jeste da ce biti clanskih kartica (bez njih smo kao bez licne karte) i majica (da li ce ici svakako uz clanarinu ili posebno jos cemo se dogovoriti ali svakako da ce biti i u slobodnoj prodaji (mozda npr po malo vecoj ceni nego ona uz clanarinu kako bi klub imao prihod od toga i pomoglo nam da jednog dana placamo zvanicni sajt)
e sad pokloni bi bili u rangu npr impuls setova ili onih malo veci (tipa postanski auto ili nesto u tom fazonu) koji bi se slao svakom punopravnom clanu za njegov rodjendan
glasanja ce biti skoro za svaku stavku nasih zelja samo prvo da se usaglasimo sta zelimo a sta ne (ono sto je ocigledno da vecina hoce ili nece nemora ici na glasanje)
Nazad na vrh Ići dole
http://www.bricklink.com
nix7385
Lego početnik
Lego početnik
nix7385


Muški
Number of posts : 44
Age : 39
naj jelo : leskovacka pljeka
naj porok : lego kolekcionarsvo
naj slatkiš : najlepse zelje
Registration date : 06.01.2009

Sta ocekujete od kluba? Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta ocekujete od kluba?   Sta ocekujete od kluba? Empty16/12/2009, 14:25

Pored očekivanja koja je dugmence nabrojao, ja od kluba očekujem ugovaranje nekih popusta za veće porudzbine kod radnji na bricklinku. od kojih ja dosta i naručujem. Da li ovo možemo da izvedemo za za kupovinu više od 10 setova ili da bude vrednost narudzbine veća od npr nekih 200 - 300 evra?
Nazad na vrh Ići dole
srdjan.djileZR
sKOCKAni
sKOCKAni
srdjan.djileZR


Muški
Number of posts : 2011
Age : 39
lokacija : Zrenjanin
naj jelo : becka snicla i pomfrit
naj porok : alkohol
naj slatkiš : plavusa
Registration date : 23.02.2008

Sta ocekujete od kluba? Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta ocekujete od kluba?   Sta ocekujete od kluba? Empty16/12/2009, 16:04

popusta znam da ce biti najverovatnije na 2 mesta (jos nije sigurno ali radim na tome), mislim da se tu nece voditi racuna o tome kolika je suma potrosena nego ce jednostavno na svaku kupovinu sa clanskom kartom biti obracunat i popust (5,10...%)
jos sta mogu da kazem za te dve prodavnice da ce cene biti priblizne lego.com cenama iz nemacke a neke cak i manje dok ce u jednoj moci da se kupuju i raznorazni partovi i minifigovi (jedna je klasicna prodavnica a jedna BL koja pocinje da radi i kao klasicna sa ugovorom sa legom
Nazad na vrh Ići dole
http://www.bricklink.com
dugmence
Lego manijak
Lego manijak
dugmence


Muški
Number of posts : 2388
Age : 103
lokacija : -
naj jelo : -
naj porok : -
naj slatkiš : -
Registration date : 08.10.2008

Sta ocekujete od kluba? Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta ocekujete od kluba?   Sta ocekujete od kluba? Empty31/7/2010, 19:32

dugmence ::
Pitanje je jednostavno, šta očekujete da vam klub pruži za članarinu koju bi ste plaćali?

ovo su neke stvari koje ja očekujem:

da bude zvanično registrovan
da imamo klubske majce, koje je moguće pribaviti i posebno
da imamo tekući račun sa transparentnim trošenjem novca
da imamo neke nagradne igre povremeno, gde bi od novca koji je potekao iz članarine imali fond nagrada, a sve u cilju razvijanja ideje
da imam člansku kartu
da posle nekog vremena imamo zvanični sajt
da posle nekog vremena imamo neku izložbu
da povremeno imamo neko okupljanje
da posećujemo izložbe klubova iz okruženja (ovo teško da će ići iz klubske kase)

šta vi želite da vam klub pruži?

do sada smo postigli:
da bude zvanično registrovan
da imamo klubske majce, koje je moguće pribaviti i posebno
da posle nekog vremena imamo zvanični sajt
da povremeno imamo neko okupljanje
da posećujemo izložbe klubova iz okruženja

a na sledećim stvarima se radi:
da imam člansku kartu /biće distribuirane posle izrade pečata, koja će uskoro biti
da imamo tekući račun sa transparentnim trošenjem novca /za trošenje novca svako može da pita đileta ili mene gde je novac otišao (sve ima napisano)...za sada nemamo račun
da imamo neke
nagradne igre povremeno, gde bi od novca koji je potekao iz članarine
imali fond nagrada, a sve u cilju razvijanja ideje (nagradna igra sledi posle povratka članova kluba iz legoland-a nemačka)
da posle nekog vremena imamo neku izložbu (živimo kao da će biti za 5 godina, a spremamo se kao da će biti sutra Sta ocekujete od kluba? 831201 )
Nazad na vrh Ići dole
http://www.skockani.com
Sponsored content





Sta ocekujete od kluba? Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta ocekujete od kluba?   Sta ocekujete od kluba? Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Sta ocekujete od kluba?
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» promocije naseg kluba
» sajt kluba
» Majice kluba

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: LEGO :: SkockaNI-
Skoči na:  
Create a forum on Forumotion | ©phpBB | Besplatan Forum međusobnog pomaganja | Signalizirajte zloupotrebu | Latest discussions