Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  TražiTraži  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  
Mi smo najjači kolekcionari koji poštuju Feng Shui i drevnu kinesku filozofiju. Ovde ćete naučiti kako da postanete dugovečni i uspešni.

 

 Kraj Prison Break-a...pravi...

Ići dole 
4 posters
AutorPoruka
dugmence
Lego manijak
Lego manijak
dugmence


Muški
Number of posts : 2388
Age : 103
lokacija : -
naj jelo : -
naj porok : -
naj slatkiš : -
Registration date : 08.10.2008

Kraj Prison Break-a...pravi... Empty
PočaljiNaslov: Kraj Prison Break-a...pravi...   Kraj Prison Break-a...pravi... Empty14/1/2009, 21:04

LATEST NEWS!
Prison Break ending series after season

* By Tim Surette
* 01/13/09 10:35 AM
* 120 comments \ add yours

Fox's on-the-lam drama calling it quits after current fourth season; Prison Break begins home stretch April 17.
Can we still be friends?
Can we still be friends?

Prison Break fans, there's really no easy way to say this so we'll just take a very direct approach: Prison Break is coming to an end...soon; Fox today announced the series will be ending at the conclusion of this season.

The news probably isn't a huge shock to anyone who has been following the series recently. Late last year, speculators thought the show would be coming to an end when Fox tacked on a few extra hours to this year's production schedule. And with heavy promotion for Fringe, 24, and Lie to Me in full swing, it isn't hard to see who the odd man out is.

Prison Break is currently on a little vacation, as Fox beefs up its midseason schedule with the aforementioned trio and a little program called American Idol. However, Fox did schedule a return for the final episodes of Prison Break--they begin their run April 17.

According to TVGuide.com, Fox president Kevin Reilly explained, "[Prison Break] got to a point where a lot of the stories had been told," which is a kind way to say the show was running on fumes creatively. At least six hours of the drama are left to go, with the possibility of a few more hours added as Reilly said he wants the program to "finish strong."

Before fans organize a save-the-show campaign complete with an assault of freshly shaven hair and teabags, consider this: Prison Break was originally conceived as a one-season show or mini-series, but instead was stretched out to four full seasons. That's some glass-is-half-full thinking right there.

Well Prison Breakers, do you agree with Fox's Reilly? Did the show run out of gas? Who will you miss most when the screen goes dark?
Nazad na vrh Ići dole
http://www.skockani.com
Darth.Vader
fallen angel
fallen angel
Darth.Vader


Muški
Number of posts : 2665
Age : 49
lokacija : The Dark Side
naj jelo : Pizza
naj porok : Asahi Beer
naj slatkiš : Danish cookies
Registration date : 21.01.2008

Kraj Prison Break-a...pravi... Empty
PočaljiNaslov: Re: Kraj Prison Break-a...pravi...   Kraj Prison Break-a...pravi... Empty14/1/2009, 22:08

Ja sam prestao da gledam prison break od druge epizode cetvrte sezone. Dosadio mi je nekako, preterali su i zapleli su se toliko da mislim da ni sam autor vise ne zna o cemu se tamo radi.

Zato sam istrajao sa Herojima. pirate laugh 2 A i sa Battlestar Galacticom, sto se novih serija tice.
Nazad na vrh Ići dole
Sale from Hell
Lego ljubitelj
Lego ljubitelj
Sale from Hell


Muški
Number of posts : 170
Age : 37
Registration date : 17.07.2008

Kraj Prison Break-a...pravi... Empty
PočaljiNaslov: Re: Kraj Prison Break-a...pravi...   Kraj Prison Break-a...pravi... Empty25/2/2009, 11:07

I treba završiti, i četvrta sezona je bila previše... Ja bi ostavio prve dvije, da Skolfildi pobjegnu u Panamu i to bi bio kraj, ovo je sve dalje mučenje....

@Vader
Meni to uopće nije zapleteno.. Pogledaj sada Lost, počeo sam gledati 5. sezonu, nemam pojma šta se dešava, a sve sam epizode do sada pogledao.. :scratch:
Nazad na vrh Ići dole
dugmence
Lego manijak
Lego manijak
dugmence


Muški
Number of posts : 2388
Age : 103
lokacija : -
naj jelo : -
naj porok : -
naj slatkiš : -
Registration date : 08.10.2008

Kraj Prison Break-a...pravi... Empty
PočaljiNaslov: Re: Kraj Prison Break-a...pravi...   Kraj Prison Break-a...pravi... Empty16/5/2009, 21:08

da, ovo je definitivni kraj serije...posle ovoga nema u kom smeru da se nastavi...
nema osoe koja će ostati ravnodušna posle poslednje epizode...

btw. pominje se neki film, al pretpostavljam da će ga samo sastaviti od delova epizoda prve sezone...
Nazad na vrh Ići dole
http://www.skockani.com
srdjan.djileZR
sKOCKAni
sKOCKAni
srdjan.djileZR


Muški
Number of posts : 2011
Age : 39
lokacija : Zrenjanin
naj jelo : becka snicla i pomfrit
naj porok : alkohol
naj slatkiš : plavusa
Registration date : 23.02.2008

Kraj Prison Break-a...pravi... Empty
PočaljiNaslov: Re: Kraj Prison Break-a...pravi...   Kraj Prison Break-a...pravi... Empty16/5/2009, 21:41

ne nije tako
film se desava od momenta kada svi potpisu one ugovore o slobodi do momenta kada se pojavi ono 4 godine posle (tj razresice sta se sve sa kim desilo i kako je majkl umro i naravno sta se desilo sa grecen koja se ne pominje od kako je ranjena) izlazi za 2 nedelje (26og a 27og ce biti za download) i onda je sve gotovo
Nazad na vrh Ići dole
http://www.bricklink.com
srdjan.djileZR
sKOCKAni
sKOCKAni
srdjan.djileZR


Muški
Number of posts : 2011
Age : 39
lokacija : Zrenjanin
naj jelo : becka snicla i pomfrit
naj porok : alkohol
naj slatkiš : plavusa
Registration date : 23.02.2008

Kraj Prison Break-a...pravi... Empty
PočaljiNaslov: Re: Kraj Prison Break-a...pravi...   Kraj Prison Break-a...pravi... Empty16/5/2009, 21:43

i da ne zaboravim da kazem da stvarno (kao sto rece i dugmence) poslednjih nekoliko minuta zadnje epizode (posle teksta 4 godine kasnije) bas nikog ne moze da ostavi ravnodusnim - mada posle svega sto se majklu desilo bilo i mnogo ''spanski'' da je sve bilo ''ziveli su srecno do kraja zivota''
Nazad na vrh Ići dole
http://www.bricklink.com
dugmence
Lego manijak
Lego manijak
dugmence


Muški
Number of posts : 2388
Age : 103
lokacija : -
naj jelo : -
naj porok : -
naj slatkiš : -
Registration date : 08.10.2008

Kraj Prison Break-a...pravi... Empty
PočaljiNaslov: Re: Kraj Prison Break-a...pravi...   Kraj Prison Break-a...pravi... Empty16/5/2009, 22:26

The shocking series conclusion was just the beginning. Secrets revealed and mysteries solved. The truth will blow you away.

Guess what! The May season finale is not it for Prison Break. According to TVShowsOnDVD.com, a direct-to-DVD movie called Prison Break: The Final Break will be arriving on DVD and Blu-ray on July 21st. The 88-minute feature will “put the exclamation point at the end of a four-year-long ’sentence,’” says the site.

The release will feature anamorphic widescreen video, English 5.1 Dolby Surround Sound, and optional subtitles in English, French and Spanish. It will retail for $26.99.

The Blu-ray version will include 1080p high-resolution widescreen video, English 5.1 DTS HD Master Audio, optional English, French and Spanish subtitles, and (exclusive to the BD release only) a bonus feature called “The Old Ball and Chain & Free.” The Blu-ray will cost $29.99.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.skockani.com
srdjan.djileZR
sKOCKAni
sKOCKAni
srdjan.djileZR


Muški
Number of posts : 2011
Age : 39
lokacija : Zrenjanin
naj jelo : becka snicla i pomfrit
naj porok : alkohol
naj slatkiš : plavusa
Registration date : 23.02.2008

Kraj Prison Break-a...pravi... Empty
PočaljiNaslov: Re: Kraj Prison Break-a...pravi...   Kraj Prison Break-a...pravi... Empty16/5/2009, 23:43

da ali je fox prodao prava za premijeru britanskoj televiziji skay i oni ce je 28og maja premijerno emitovati u britaniji dok amerika nece imati svoju zvanicnu tv premijeru
Nazad na vrh Ići dole
http://www.bricklink.com
dugmence
Lego manijak
Lego manijak
dugmence


Muški
Number of posts : 2388
Age : 103
lokacija : -
naj jelo : -
naj porok : -
naj slatkiš : -
Registration date : 08.10.2008

Kraj Prison Break-a...pravi... Empty
PočaljiNaslov: Re: Kraj Prison Break-a...pravi...   Kraj Prison Break-a...pravi... Empty17/5/2009, 07:49

al si ti informisan...ja sam jedva i ovu informaciju iskopao...
Nazad na vrh Ići dole
http://www.skockani.com
srdjan.djileZR
sKOCKAni
sKOCKAni
srdjan.djileZR


Muški
Number of posts : 2011
Age : 39
lokacija : Zrenjanin
naj jelo : becka snicla i pomfrit
naj porok : alkohol
naj slatkiš : plavusa
Registration date : 23.02.2008

Kraj Prison Break-a...pravi... Empty
PočaljiNaslov: Re: Kraj Prison Break-a...pravi...   Kraj Prison Break-a...pravi... Empty17/5/2009, 10:20

sta cu kad volim prison break - a sve te informacije sam pokupio sam majstor bata foruma koji redovno skida serije i radi pravovremene i tacne prevode a i informise o zbivanjima oko serije i oko njenih glumaca
Nazad na vrh Ići dole
http://www.bricklink.com
Sponsored content





Kraj Prison Break-a...pravi... Empty
PočaljiNaslov: Re: Kraj Prison Break-a...pravi...   Kraj Prison Break-a...pravi... Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Kraj Prison Break-a...pravi...
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Vas bicikl snova :D

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: Generalna diskusija :: TV / Filmovi / Serije-
Skoči na:  
Free forum | ©phpBB | Besplatan Forum međusobnog pomaganja | Signalizirajte zloupotrebu | Latest discussions