Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  TražiTraži  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  
Mi smo najjači kolekcionari koji poštuju Feng Shui i drevnu kinesku filozofiju. Ovde ćete naučiti kako da postanete dugovečni i uspešni.

 

 Vezano za izlozbu kluba Skockani

Ići dole 
3 posters
AutorPoruka
Angeli
Lego kolekcionar
Lego kolekcionar
Angeli


Muški
Number of posts : 352
Age : 86
naj jelo : n
naj porok : n
naj slatkiš : eurokrem
Registration date : 02.06.2010

Vezano za izlozbu kluba Skockani Empty
PočaljiNaslov: Vezano za izlozbu kluba Skockani   Vezano za izlozbu kluba Skockani Empty13/9/2010, 17:04

Dragi moji,

ne znam gde treba da ide ova tema, ali sobzirom da ce izlozba biti sa MOC-ovima (pretpostavljam), onda mi je nekako izgledalo logicno da bude ovde.

Hajde mi recite planove: (1) da li ce to biti izlozba sa MOC-ovima, (2) gde ce biti, (3) kada ce biti, (4) kakva je organizacija, (5)koja je tematika, (6) koliko ljudi mislite da ce ucestvovati, (7) koliki prostor se planira i gde, (7) sve sto sam zaboravio da pitam :)

Planiram da napravim modularni dvorac tako da moze da se nosi u delovima, koji ce ici u "g" (heh, cirilicom:); metar puta metar (u "g") i metar i po visine, manje vise, nekih dvestotinjak minifigura, gde ce svaka biti unikatna (tj razlicita od ostalih 199:))

Prijatelj iz Azije docice i donece gomilu nekih zanimljivih lego stvari za izlozbu :)

takodje, sobzirom da pravim "krenem pa gde stignem", ako neko ima ideje kakav zamak da pravim, vise su nego dobrodosle :)
linkovi sa fotkama pravih i nacrtanih zamkova i sl :)

eto :)
Nazad na vrh Ići dole
srdjan.djileZR
sKOCKAni
sKOCKAni
srdjan.djileZR


Muški
Number of posts : 2011
Age : 39
lokacija : Zrenjanin
naj jelo : becka snicla i pomfrit
naj porok : alkohol
naj slatkiš : plavusa
Registration date : 23.02.2008

Vezano za izlozbu kluba Skockani Empty
PočaljiNaslov: Re: Vezano za izlozbu kluba Skockani   Vezano za izlozbu kluba Skockani Empty13/9/2010, 19:20

evo da ti ja odgovorim onoliko koliko je to u ovom momentu moguce

1) da izlozbe ce biti uglavnom MOC-tipa ali ce biti i setova koji su redji i lepi za videti a i diorma od slozenih setova (npr western ili ferari...)
2) izlozbe se planiraju u beogradu, novom sadu i zrenjaninu ali lokacije jos nisu odlucene
3) n vreme nije jos odluceno ali bice najverovatnije oko kraja marta (period kad je klub osnovan)
4) na sta konkretno mislis?
5) bice svega i svacega (sto vise i razliciitije to bolje i zanimljivije posetiocima
6) na izlozbi ce ucestovati svi clanovi kluba koji zele da sudeluju (ti ces nam se nadam se uskoro pridruziti)
7) prostor moze npr da se planira po tome koliko cemo stvari isplanirati za izlaganje

sto se ideja tice (posto ti pravis sve u fazonu crne-crvene boje sa fantasy figurama bilo bi cool da ti sve oko tog dvorca napravis u svom fazonu (znaci da to bude jedna stand-alone diorama...a ove klasicnije castle stvari bi cinile drugu dioramu
ko je prijatelj iz azije?

nadam se da sam pomogao koliko toliko
pozdrav i hvala na interesovanju
Nazad na vrh Ići dole
http://www.bricklink.com
Angeli
Lego kolekcionar
Lego kolekcionar
Angeli


Muški
Number of posts : 352
Age : 86
naj jelo : n
naj porok : n
naj slatkiš : eurokrem
Registration date : 02.06.2010

Vezano za izlozbu kluba Skockani Empty
PočaljiNaslov: Re: Vezano za izlozbu kluba Skockani   Vezano za izlozbu kluba Skockani Empty13/9/2010, 22:48

jesi, fala blink
prijatelj iz azije je iznenadjenje, ali nije sigurno da ce uspeti da dodje, a pitanje je da li me gotivi toliko da salje svoje stvari avionom, ali videcemo :)
super, sto vise izlagaca, to zanimljivije :)
Nazad na vrh Ići dole
MakeTeaNotLove
Lego početnik
Lego početnik
MakeTeaNotLove


Muški
Number of posts : 55
Age : 36
lokacija : Beograd
naj jelo : Deca do 5 godina
naj porok : Spavanje do podne
naj slatkiš : Pancake mix!
Registration date : 22.08.2010

Vezano za izlozbu kluba Skockani Empty
PočaljiNaslov: Re: Vezano za izlozbu kluba Skockani   Vezano za izlozbu kluba Skockani Empty13/9/2010, 23:10

Jedva čekam tu izložbu. Nikako nisam u tom rangu da mogu da doprinesem nečim svojim, ali će mi biti dovoljno da vidim šta će sve doneti iskusni graditelji :)
Nazad na vrh Ići dole
Angeli
Lego kolekcionar
Lego kolekcionar
Angeli


Muški
Number of posts : 352
Age : 86
naj jelo : n
naj porok : n
naj slatkiš : eurokrem
Registration date : 02.06.2010

Vezano za izlozbu kluba Skockani Empty
PočaljiNaslov: Re: Vezano za izlozbu kluba Skockani   Vezano za izlozbu kluba Skockani Empty14/9/2010, 21:18

MakeTeaNotLove ::
Jedva čekam tu izložbu. Nikako nisam u tom rangu da mogu da doprinesem nečim svojim, ali će mi biti dovoljno da vidim šta će sve doneti iskusni graditelji :)
ma sta pricas, dovoljno je da imas dve lego kockice, da ih spojis i vec si napravio nesto :)
ozbiljno, aj pravi nesto odmah, slikaj i kaci na "sopstvene lego kreacije" :)
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Vezano za izlozbu kluba Skockani Empty
PočaljiNaslov: Re: Vezano za izlozbu kluba Skockani   Vezano za izlozbu kluba Skockani Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Vezano za izlozbu kluba Skockani
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» PRVA IZLOZBA kluba SKOCKANI
» promocije naseg kluba
» vezano za inbox outbox i sl na forumu

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: LEGO :: Sopstvene LEGO kreacije-
Skoči na:  
Free forum | ©phpBB | Besplatan Forum međusobnog pomaganja | Signalizirajte zloupotrebu | Latest discussions