Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  TražiTraži  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  
Mi smo najjači kolekcionari koji poštuju Feng Shui i drevnu kinesku filozofiju. Ovde ćete naučiti kako da postanete dugovečni i uspešni.

 

 Prodajem album sa postanskim markama

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
Darth.Vader
fallen angel
fallen angel
Darth.Vader


Muški
Number of posts : 2665
Age : 49
lokacija : The Dark Side
naj jelo : Pizza
naj porok : Asahi Beer
naj slatkiš : Danish cookies
Registration date : 21.01.2008

Prodajem album sa postanskim markama Empty
PočaljiNaslov: Prodajem album sa postanskim markama   Prodajem album sa postanskim markama Empty8/7/2008, 15:14

Prodajem divan album od 32 lista sa oko 2000 lepo sredjenih australijskih maraka.

Cena sitnica... 80 eur.
Nazad na vrh Ići dole
viktorlazicvi
Lego početnik
Lego početnik



Number of posts : 2
naj jelo : palacinke
naj porok : sex
naj slatkiš : cokolada
Registration date : 01.01.2009

Prodajem album sa postanskim markama Empty
PočaljiNaslov: markice   Prodajem album sa postanskim markama Empty1/1/2009, 22:33

Ehej, prodade li ti taj album? ako ne posalji mi mail viktorlazic@yahoo.com
Nazad na vrh Ići dole
Darth.Vader
fallen angel
fallen angel
Darth.Vader


Muški
Number of posts : 2665
Age : 49
lokacija : The Dark Side
naj jelo : Pizza
naj porok : Asahi Beer
naj slatkiš : Danish cookies
Registration date : 21.01.2008

Prodajem album sa postanskim markama Empty
PočaljiNaslov: Re: Prodajem album sa postanskim markama   Prodajem album sa postanskim markama Empty2/1/2009, 19:40

viktorlazicvi ::
Ehej, prodade li ti taj album? ako ne posalji mi mail viktorlazic@yahoo.com

Ma jok mrzelo me da se oglasavam. Ako imas nesto interesantno mogli bi i da se menjamo.
Nazad na vrh Ići dole
viktorlazicvi
Lego početnik
Lego početnik



Number of posts : 2
naj jelo : palacinke
naj porok : sex
naj slatkiš : cokolada
Registration date : 01.01.2009

Prodajem album sa postanskim markama Empty
PočaljiNaslov: Re: Prodajem album sa postanskim markama   Prodajem album sa postanskim markama Empty4/1/2009, 20:35

ehej

pa ja sam zainteresovan da ti otkupim kolekciju... mislim radije bih naravno i ja da se menjam jer sa parama katastrofalno stojim (kao i svi valjda...) a bas bih zeleo da u svoju kolekciju ubacim tvoje markice. Ja iz Australije imam 340 razlicitih markica.

sta jos skupljas? imam veliki broj markica iz celog sveta... i nesto novcanica. Planiram da otvorim svoju biblioteku kao knjizevni klub u beogradu, pa bih zeleo da u okviru toga napravim i malo filatelisticko odeljenje gde bi svima bilo moguce da vide markice iz celog sveta, koriste kataloge i slicno. Pogledaj moj sajt>
www.viktorlazic.co.rs

Veliki pozdrav!
Viktor
Nazad na vrh Ići dole
Darth.Vader
fallen angel
fallen angel
Darth.Vader


Muški
Number of posts : 2665
Age : 49
lokacija : The Dark Side
naj jelo : Pizza
naj porok : Asahi Beer
naj slatkiš : Danish cookies
Registration date : 21.01.2008

Prodajem album sa postanskim markama Empty
PočaljiNaslov: Re: Prodajem album sa postanskim markama   Prodajem album sa postanskim markama Empty4/1/2009, 22:28

Skupljam stripove... mozda neke kolekcije sf knjiga i sl... Ovaj album koji imam je ganc nov Schaubeck. A marke su extra kvalitete naravno pecatirane jer ne sakupljam mintovane koje ne smatram za isplative u bilo kom pogledu.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Prodajem album sa postanskim markama Empty
PočaljiNaslov: Re: Prodajem album sa postanskim markama   Prodajem album sa postanskim markama Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Prodajem album sa postanskim markama
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Album Sa Slicicama
» prodajem svasta nesto
» Prodajem PS2
» Prodajem ploče
» Menjam ili prodajem!!!!!

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: Generalna diskusija :: Mali oglasi-
Skoči na:  
Free forum | ©phpBB | Besplatan Forum međusobnog pomaganja | Signalizirajte zloupotrebu | Latest discussions