Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  TražiTraži  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  
Mi smo najjači kolekcionari koji poštuju Feng Shui i drevnu kinesku filozofiju. Ovde ćete naučiti kako da postanete dugovečni i uspešni.

 

 klub, prostor, sponzori i slično...

Ići dole 
+5
-obelix-
Sammael
dugmence
srdjan.djileZR
MasterHaosis
9 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2
AutorPoruka
bogdanst
Lego zavisnik
Lego zavisnik
bogdanst


Muški
Number of posts : 653
Age : 40
naj jelo : Krofne, palacinke... gde god moze EUROkrem
naj porok : Lego
naj slatkiš : opet EUROkrem
Registration date : 13.11.2009

klub, prostor, sponzori i slično... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: klub, prostor, sponzori i slično...   klub, prostor, sponzori i slično... - Page 2 Empty16/1/2010, 12:18

ogranak, na c22 na novom beogradu
Nazad na vrh Ići dole
http://www.clonearmycustoms.com/cgi-bin/storefront.pl
Sammael
sKOCKAni
sKOCKAni
Sammael


Muški
Number of posts : 711
Age : 44
naj jelo : Jagnjetina
naj porok : Kolekcionarstvo
naj slatkiš : Cheesecake
Registration date : 17.09.2008

klub, prostor, sponzori i slično... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: klub, prostor, sponzori i slično...   klub, prostor, sponzori i slično... - Page 2 Empty16/1/2010, 12:21

Nisam još bio u C22, čini mi se da se tamo više igra Magic i slično, a tereni su u Zvečanskoj?
Nazad na vrh Ići dole
bogdanst
Lego zavisnik
Lego zavisnik
bogdanst


Muški
Number of posts : 653
Age : 40
naj jelo : Krofne, palacinke... gde god moze EUROkrem
naj porok : Lego
naj slatkiš : opet EUROkrem
Registration date : 13.11.2009

klub, prostor, sponzori i slično... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: klub, prostor, sponzori i slično...   klub, prostor, sponzori i slično... - Page 2 Empty16/1/2010, 12:23

da, tereni su u zvecanskoj, i c22 najvise igra magic - svojevrsna podela rada (mada je na samom otvaranju i bilo par terena i neke minijature, no sada ih vise nema...)

mada, igraju se board game-ovi u c22 - ono sto ljudi zele, tamo se igra, posto je vece interesovanje u c22 bilo za magic i sl karticne igre, tamo se to organizuje
Nazad na vrh Ići dole
http://www.clonearmycustoms.com/cgi-bin/storefront.pl
-obelix-
Lego zavisnik
Lego zavisnik
-obelix-


Muški
Number of posts : 784
Age : 37
lokacija : Pancevo
naj jelo : Pizza
naj porok : Lego kocke
naj slatkiš : Cokolada
Registration date : 12.11.2008

klub, prostor, sponzori i slično... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: klub, prostor, sponzori i slično...   klub, prostor, sponzori i slično... - Page 2 Empty16/1/2010, 17:32

Sammael ::
Slažem se da poenta kluba nije u sponzorima. Sponzori su tu da olakšaju glavne ativnosti kluba, koje bi (valjda) trebalo da budu druženje, saradnja između članova, saradnja sa drugim klubovima i promovisanje Lego kockica.

A propo kvantiteta/kvaliteta, bitniji je sigurno kvalitet. Međutim, pošto znam par stvari o tome kako klubovi funkcionišu, prilično sam siguran da klub od 5 ljudi niko ne uzima za ozbiljno.

Naravno da ne moram prvog dana da imamo sponzore. Ali ako ne razmišljamo o tome unapred (po starom dobro srpskom običaju), nikada ih nećemo ni imati.

Naravno da je to poenta kluba i slazem se da treba unapred da razmisljamo o sponzorima, samo mislim da prvo osnujemo klub, tj. da se koncentrisemo na statut, pravila i obaveze, i prostor za klub, a izlozbe, okupljanja, sponzori i ostalo kasnije...

Slazem se da niko nece uzeti ozbiljno klub od 10, 11 ljudi, zato sam i prodlozio prvo reklamu i okupljanje vise clanova (kockice imaju sigurno par TFOL-a i kod nas nema mladjeg od 20 ili 21 godine!!!)

Ako to za Hobby Sotre stoji odlicno, lako cemo napraviti izlozbu i jos (na primer: 11 raspolozivih stolova u klubu, na 10 je izlozba clanova kluba a na 1 mini turnir u Magicu, ko uspe da pobedi dobije LEGO set, ucesce na turniru 50-100 dinara i to sve ide u fond za nagrade, a izlozba naravno ko voli nek izvoli)

Lako cemo kasnije organizovati i druge slicne joint venture projekte...

Ali nakon sto broj clanova predje odredjenu granicu, mislim da je realno da trazimo sponzore i donacije, privatne i od drzave...
Nazad na vrh Ići dole
http://www.urban-rivals.com/?sponsor=5089970
bogdanst
Lego zavisnik
Lego zavisnik
bogdanst


Muški
Number of posts : 653
Age : 40
naj jelo : Krofne, palacinke... gde god moze EUROkrem
naj porok : Lego
naj slatkiš : opet EUROkrem
Registration date : 13.11.2009

klub, prostor, sponzori i slično... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: klub, prostor, sponzori i slično...   klub, prostor, sponzori i slično... - Page 2 Empty16/1/2010, 17:53

-obelix- ::
Ako to za Hobby Sotre stoji odlicno, lako cemo napraviti izlozbu i jos (na primer: 11 raspolozivih stolova u klubu, na 10 je izlozba clanova kluba a na 1 mini turnir u Magicu, ko uspe da pobedi dobije LEGO set, ucesce na turniru 50-100 dinara i to sve ide u fond za nagrade, a izlozba naravno ko voli nek izvoli)

Lako cemo kasnije organizovati i druge slicne joint venture projekte...
u klubu ima vise nego dovoljno stolova, tako da je ta ideja skroz izvodljiva... moze svako da ima svog zastupnika da igra Magic za njega u tom turniru (ja biram Curmana, odmah u najavi :) ) tako da bi svima bila zanimljiva ta ideja :) mala sala, sad cu se vratim ontopic



mesanje hobija nije toliko katastrofalno, sad da navedem primer game day sto je bio u hali sportova prosle godine (2009), okupio je ljubitelje counter strike-a, oni su bili u centru hale i igrali u delu koji je uredjen kao igraonica, na jednoj tribini su bili magic igraci, na drugoj ljubitelji minijatura i board game-ova (ruku na srce, magic je trebalo da bude sporedni dogadjaj, ali je doslo toliko ljudi da smo preuzeli stolove drugima i igrali na terenima :) mnogo ljudi je promo dovelo mnogo novih igraca), sa strane je bila prezentacija igrackih sistema, ne znam tacno sta sve, ali je bio guitar hero ko hoce da igra...


elem sta bi mogli da napravimo - posto je tada sve to platila opstina, da vidimo, a znam da je jedan od organizatora u fazonu da nam ucini ovo, da napravimo mi turnir nesto kao brikwars (guglajte ko ne zna), tj sistem minijatura (minifigovi) sa kockicama (d6) u lego svetu, sa terenima koji su od raznoraznih baseplatova i gradjevina od lego kocaka. i tu je opsti rat, haos i kreativnost po slabom sistemu pravila (slab jer regulise samo koliko d6 kocaka bacas i koliko se kreces u incima, tj baseplate studovima ili kvrcicama kako smo ih prozvali na ovom forumu; sve ostalo je kreativnost i sloboda dogovora)

elem, na 2 stola stoji turnir u brikwarsu, na ostalih par stoji izlozba, ljudi dolaze i gledaju sta ima tu, promotivno je, platila je opstina i eto nama vece izlozbe, na koju cak mogu dolaziti i nasi gosti iz susednih zemlaja - ne znam za lego fanove iz hr, ali magic igraci iz hr su vise nego cesti kod nas - bar u novom sadu, ali da ima jaci magic u bgu, bili bi i ovde

sta jos mogu da kazem za taj game day - razlog sto je bilo toliko igraca magica je sto su busteri (ko zna ali da kazem - buster je osnovno pakovanje iz kojih izvlacis karte i pravis spil i sa tim spilom igras protiv drugih) bili mnogo ispod nabavne cene - cak trecina prodajne cene, tj polovina nabavne (prodajna je 300 po busteru, e pa tog dana su busteri bili 100 din, pa su ljudi dovlacili i brace i dede i babe... krivo mi sto imam malu porodicu, pa se ja tada nisam okoristio sad ali nazad na temu) opstina je dotirala taj trosak! ako mi kazemo, ajd i nama da tako urade, da nam je impuls set buster, i da nam dotiraju da jedan impuls kosta 100 din pa da mi pravimo od toga armiju za brikwars... a baseplate sami donosimo i pravimo teren za igru... ili tako nesto, ali to bi mogli skroz da uradimo

tu se c22 prvi put pojavio, a on tada jos nije ni postojao fizicki kao klub i imali su znacajno mesto na gameday-u... sto ne bi i mi?

a kao i magic, jedan dan game day-a nam je draft (gde kupujemo na licu mesta impulse i pravimo armiju) a drugi dan je constructed (gde dolazimo sa gotovom vojskom napravljenom kod kuce i time ratujemo :) )


magic nije registrovana zajednica, tako da ako bi mi imali klub ljubitelja od 10 clanova, mi bi imali 10 clanova registovanih vise nego magic... ako su oni imali mesto tamo, mozemo i mi

jeste counter strike centralni dogadjaj, ali vazno je i mi nadjemo mesto pod kupolom, na tribini i milina :)
Nazad na vrh Ići dole
http://www.clonearmycustoms.com/cgi-bin/storefront.pl
-obelix-
Lego zavisnik
Lego zavisnik
-obelix-


Muški
Number of posts : 784
Age : 37
lokacija : Pancevo
naj jelo : Pizza
naj porok : Lego kocke
naj slatkiš : Cokolada
Registration date : 12.11.2008

klub, prostor, sponzori i slično... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: klub, prostor, sponzori i slično...   klub, prostor, sponzori i slično... - Page 2 Empty16/1/2010, 20:43

Mislim da bi nam ovakve stvari jako fno dosle za te buduce dogadjaje...

http://www.limundo.com/kupovina/Za-decu/Lego-kocke/LEGO-Zastava-City/951122

Mozemo recimo da ih kupimo od sredstava prikupljenih za klub, drzimo u prostorijama kluba (gde god one bile pirate laugh 2 ) i po potrebi postavimo za izlozbe i slicno... Jedino sto je malo skupa, 2200 za jednu, ali mozda mozemo da nabavimo na neki drugi nacin...

Mislim da ne bi bila losa, buduca, investicija...
Nazad na vrh Ići dole
http://www.urban-rivals.com/?sponsor=5089970
bogdanst
Lego zavisnik
Lego zavisnik
bogdanst


Muški
Number of posts : 653
Age : 40
naj jelo : Krofne, palacinke... gde god moze EUROkrem
naj porok : Lego
naj slatkiš : opet EUROkrem
Registration date : 13.11.2009

klub, prostor, sponzori i slično... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: klub, prostor, sponzori i slično...   klub, prostor, sponzori i slično... - Page 2 Empty16/1/2010, 22:02

e da, o tome sam pricao... super je stvar, a u ino one kostaju od 50$ navise...

tako da... ako ste svi za, to je 220 din po glavi (nas 10) plus ptt
Nazad na vrh Ići dole
http://www.clonearmycustoms.com/cgi-bin/storefront.pl
nix7385
Lego početnik
Lego početnik
nix7385


Muški
Number of posts : 44
Age : 39
naj jelo : leskovacka pljeka
naj porok : lego kolekcionarsvo
naj slatkiš : najlepse zelje
Registration date : 06.01.2009

klub, prostor, sponzori i slično... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: klub, prostor, sponzori i slično...   klub, prostor, sponzori i slično... - Page 2 Empty16/1/2010, 22:14

Bogami, i ja sam za to da se skupimo...Dobro i izgleda!
Nazad na vrh Ići dole
srdjan.djileZR
sKOCKAni
sKOCKAni
srdjan.djileZR


Muški
Number of posts : 2011
Age : 39
lokacija : Zrenjanin
naj jelo : becka snicla i pomfrit
naj porok : alkohol
naj slatkiš : plavusa
Registration date : 23.02.2008

klub, prostor, sponzori i slično... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: klub, prostor, sponzori i slično...   klub, prostor, sponzori i slično... - Page 2 Empty16/1/2010, 22:23

Nazad na vrh Ići dole
http://www.bricklink.com
nix7385
Lego početnik
Lego početnik
nix7385


Muški
Number of posts : 44
Age : 39
naj jelo : leskovacka pljeka
naj porok : lego kolekcionarsvo
naj slatkiš : najlepse zelje
Registration date : 06.01.2009

klub, prostor, sponzori i slično... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: klub, prostor, sponzori i slično...   klub, prostor, sponzori i slično... - Page 2 Empty16/1/2010, 22:38

Pravo da ti kazem Djile, ovaj drugi mi se nesto i ne svidja. Ne znam sta ostali misle...
Nazad na vrh Ići dole
srdjan.djileZR
sKOCKAni
sKOCKAni
srdjan.djileZR


Muški
Number of posts : 2011
Age : 39
lokacija : Zrenjanin
naj jelo : becka snicla i pomfrit
naj porok : alkohol
naj slatkiš : plavusa
Registration date : 23.02.2008

klub, prostor, sponzori i slično... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: klub, prostor, sponzori i slično...   klub, prostor, sponzori i slično... - Page 2 Empty16/1/2010, 22:49

ni meni se ne svidja ni kingdoms ni bionicle samo sam naveo da i njih covek prodaje
mozda ga treba kontaktirati i videti ima li jos nesto - predpostavljam da je drzao prodavnicu igracaka i da sada prodaje rekvizite ili jos drzi pa ima nove pa resio da proda stare
Nazad na vrh Ići dole
http://www.bricklink.com
nix7385
Lego početnik
Lego početnik
nix7385


Muški
Number of posts : 44
Age : 39
naj jelo : leskovacka pljeka
naj porok : lego kolekcionarsvo
naj slatkiš : najlepse zelje
Registration date : 06.01.2009

klub, prostor, sponzori i slično... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: klub, prostor, sponzori i slično...   klub, prostor, sponzori i slično... - Page 2 Empty16/1/2010, 22:57

Da, to je prava stvar! Treba da se pita, ali prvo treba da se dogovorimo koliko nas ce da podeli trosak city zastavice. Kad vidimo koliko ima zainteresovanih - mozemo da trgujemo. :mig:
Nazad na vrh Ići dole
srdjan.djileZR
sKOCKAni
sKOCKAni
srdjan.djileZR


Muški
Number of posts : 2011
Age : 39
lokacija : Zrenjanin
naj jelo : becka snicla i pomfrit
naj porok : alkohol
naj slatkiš : plavusa
Registration date : 23.02.2008

klub, prostor, sponzori i slično... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: klub, prostor, sponzori i slično...   klub, prostor, sponzori i slično... - Page 2 Empty16/1/2010, 22:58

pa ako je uzimamo u klupske svrhe trebalo bi svi da je platimo (meni deluje logicno)
Nazad na vrh Ići dole
http://www.bricklink.com
bogdanst
Lego zavisnik
Lego zavisnik
bogdanst


Muški
Number of posts : 653
Age : 40
naj jelo : Krofne, palacinke... gde god moze EUROkrem
naj porok : Lego
naj slatkiš : opet EUROkrem
Registration date : 13.11.2009

klub, prostor, sponzori i slično... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: klub, prostor, sponzori i slično...   klub, prostor, sponzori i slično... - Page 2 Empty16/1/2010, 23:28

da, svi npr posaljemo za zr, uplatimo djiletu kao osnivacu kluba i imamo za klub... i meni je tako najbolje, ali sta kaze vecina, tako ce da bude
Nazad na vrh Ići dole
http://www.clonearmycustoms.com/cgi-bin/storefront.pl
-obelix-
Lego zavisnik
Lego zavisnik
-obelix-


Muški
Number of posts : 784
Age : 37
lokacija : Pancevo
naj jelo : Pizza
naj porok : Lego kocke
naj slatkiš : Cokolada
Registration date : 12.11.2008

klub, prostor, sponzori i slično... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: klub, prostor, sponzori i slično...   klub, prostor, sponzori i slično... - Page 2 Empty17/1/2010, 01:35

Drago mi je da se dosta ljudi dopada ideja, i meni se svidela i slucajno mi sinula

Ipak mi je marketing struka... blink

Samo sam naveo CITY zastavu, jer se i meni jedino ona svidela, ostale mislim da nisu ni tako lepe ni korisne, a mislim da bi bila odlicna reklama, uz manju doradu mogla bi da bude fantsticna, reci cu sta i kako, ako se odlucimo za kupovinu...

Nece biti nikakav problem, kada osnujemo klub i svako uplati clanarinu, samo cemo pripadajuci deo sredstava odvojiti i kupiti to, jedino imamo problem da se to ne rasproda do tad, u sta sumnjam ali opet...

Tako da, ili da pozurimo sa osnivanjem kluba (losija varijanta) ili da kontaktiramo prodavca i kazemo mu da cemo uzeti po osnivanju kluba, tako da skloni sa liste za prodaju (po meni bolja varijanta)...
Nazad na vrh Ići dole
http://www.urban-rivals.com/?sponsor=5089970
srdjan.djileZR
sKOCKAni
sKOCKAni
srdjan.djileZR


Muški
Number of posts : 2011
Age : 39
lokacija : Zrenjanin
naj jelo : becka snicla i pomfrit
naj porok : alkohol
naj slatkiš : plavusa
Registration date : 23.02.2008

klub, prostor, sponzori i slično... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: klub, prostor, sponzori i slično...   klub, prostor, sponzori i slično... - Page 2 Empty17/1/2010, 01:43

treba ga kontaktirati, videti ima li jos i rezervisati je
Nazad na vrh Ići dole
http://www.bricklink.com
przulj
kum kluba
kum kluba
przulj


Muški
Number of posts : 325
Age : 50
lokacija : Novi Sad
naj jelo : zeljanica
naj porok : lego kockice :)
naj slatkiš : eurokrem
Registration date : 19.12.2009

klub, prostor, sponzori i slično... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: klub, prostor, sponzori i slično...   klub, prostor, sponzori i slično... - Page 2 Empty19/1/2010, 22:22

I ja sam ZA što se tiče zastave.
Bio sam odsutan par dana, pa kasnim "za pi polovina" pirate laugh 2
Nazad na vrh Ići dole
http://www.bricklink.com/store.asp?p=przulj
astefan
Lego početnik
Lego početnik
astefan


Muški
Number of posts : 65
Age : 27
naj jelo : spagete
naj porok : lego
naj slatkiš : torta
Registration date : 17.01.2010

klub, prostor, sponzori i slično... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: klub, prostor, sponzori i slično...   klub, prostor, sponzori i slično... - Page 2 Empty20/1/2010, 18:19

ja sam isto za
Nazad na vrh Ići dole
srdjan.djileZR
sKOCKAni
sKOCKAni
srdjan.djileZR


Muški
Number of posts : 2011
Age : 39
lokacija : Zrenjanin
naj jelo : becka snicla i pomfrit
naj porok : alkohol
naj slatkiš : plavusa
Registration date : 23.02.2008

klub, prostor, sponzori i slično... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: klub, prostor, sponzori i slično...   klub, prostor, sponzori i slično... - Page 2 Empty26/1/2010, 00:42

ne znam da li ste videli, na bricksetu se pojavio deo sa lego wallpaperima koji su raznih izgleda i ima ih koliko vidim iz svih tema, mozda bi od toga moglo da se napravi nekoliko plakata ili zastava (ne znam gde, ali mozda onis to prave majice mogu to da odrade) koji bi nam sluzili za izlozbe ili bi krasili klupske prostorije)
Nazad na vrh Ići dole
http://www.bricklink.com
bogdanst
Lego zavisnik
Lego zavisnik
bogdanst


Muški
Number of posts : 653
Age : 40
naj jelo : Krofne, palacinke... gde god moze EUROkrem
naj porok : Lego
naj slatkiš : opet EUROkrem
Registration date : 13.11.2009

klub, prostor, sponzori i slično... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: klub, prostor, sponzori i slično...   klub, prostor, sponzori i slično... - Page 2 Empty26/1/2010, 00:49

stvarno su kvalitetne slike izasle na tom delu - palo je meni na pamet da predlozim tako nesto, ali je to skupo poprilicno da mi radimo sami - zastave i sl su jako skupe - treba neko ko poznaje nekoga u stamparskoj industriji
Nazad na vrh Ići dole
http://www.clonearmycustoms.com/cgi-bin/storefront.pl
dugmence
Lego manijak
Lego manijak
dugmence


Muški
Number of posts : 2388
Age : 103
lokacija : -
naj jelo : -
naj porok : -
naj slatkiš : -
Registration date : 08.10.2008

klub, prostor, sponzori i slično... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: klub, prostor, sponzori i slično...   klub, prostor, sponzori i slično... - Page 2 Empty26/1/2010, 10:35

štampanje u boji je prilično skupo, u copy studio-u je možda najjeftinije, al poster 70x50cm na najnekvalitetnijem papiru nije ispod dal 500din...


Poslednji izmenio dugmence dana 26/1/2010, 11:28, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
http://www.skockani.com
bogdanst
Lego zavisnik
Lego zavisnik
bogdanst


Muški
Number of posts : 653
Age : 40
naj jelo : Krofne, palacinke... gde god moze EUROkrem
naj porok : Lego
naj slatkiš : opet EUROkrem
Registration date : 13.11.2009

klub, prostor, sponzori i slično... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: klub, prostor, sponzori i slično...   klub, prostor, sponzori i slično... - Page 2 Empty26/1/2010, 10:36

da, ali u stampariji, ako znas nekoga, ne izadje mnogo... to sam mislio - na komad u kopirnicama je previse
Nazad na vrh Ići dole
http://www.clonearmycustoms.com/cgi-bin/storefront.pl
dugmence
Lego manijak
Lego manijak
dugmence


Muški
Number of posts : 2388
Age : 103
lokacija : -
naj jelo : -
naj porok : -
naj slatkiš : -
Registration date : 08.10.2008

klub, prostor, sponzori i slično... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: klub, prostor, sponzori i slično...   klub, prostor, sponzori i slično... - Page 2 Empty5/2/2010, 16:35

evo ga sto...u USA 300$...uz carinu i porez, kao i transport do srbije, potreban je 31 član za jedan ovakav sto...

klub, prostor, sponzori i slično... - Page 2 2853656-1
Nazad na vrh Ići dole
http://www.skockani.com
bogdanst
Lego zavisnik
Lego zavisnik
bogdanst


Muški
Number of posts : 653
Age : 40
naj jelo : Krofne, palacinke... gde god moze EUROkrem
naj porok : Lego
naj slatkiš : opet EUROkrem
Registration date : 13.11.2009

klub, prostor, sponzori i slično... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: klub, prostor, sponzori i slično...   klub, prostor, sponzori i slično... - Page 2 Empty5/2/2010, 19:43

samo su stolovi bitni...stolice nisu... ali da je suludo uzimati to i USA, jeste - mnogo i previse
Nazad na vrh Ići dole
http://www.clonearmycustoms.com/cgi-bin/storefront.pl
Sponsored content





klub, prostor, sponzori i slično... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: klub, prostor, sponzori i slično...   klub, prostor, sponzori i slično... - Page 2 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
klub, prostor, sponzori i slično...
Nazad na vrh 
Strana 2 od 2Idi na stranu : Prethodni  1, 2

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: LEGO :: SkockaNI-
Skoči na:  
Free forum | ©phpBB | Besplatan Forum međusobnog pomaganja | Signalizirajte zloupotrebu | Latest discussions