Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  TražiTraži  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  
Mi smo najjači kolekcionari koji poštuju Feng Shui i drevnu kinesku filozofiju. Ovde ćete naučiti kako da postanete dugovečni i uspešni.

 

 Putem LEGO dizajnera

Ići dole 
+6
dugmence
srdjan.djileZR
TalicniToma
sonjecka
smeh
DG Warrior
10 posters
AutorPoruka
DG Warrior
Lego početnik
Lego početnik
DG Warrior


Muški
Number of posts : 51
Age : 37
lokacija : Smederevo, Srbija
naj jelo : Losos
naj porok : Coca-Cola
naj slatkiš : Snickers
Registration date : 27.01.2010

Putem LEGO dizajnera Empty
PočaljiNaslov: Putem LEGO dizajnera   Putem LEGO dizajnera Empty25/9/2010, 12:22

Pozdrav opet, konachno malo vremena a i zelenog svetla da ispricham prichicu kao i jakog razloga da se predstavim na ovaj nachin :-)
Kao shto kazhe prozorchic sa leve strane, imam 24 godine, donedavno sam studirao industrijski dizajn na Univerzitetu Primenjenih Umetnosti u Bechu i sa strane bavio shankerisanjem i tetoviranjem ( https://www.facebook.com/album.php?aid=2033928&id=1465273514&l=0dac51cff3 ).

Elem, pochetkom juna ove godine, ishchekujuci rodjenje sina svakog trenutka sam odluchio da spojim shkolu, hobi i uzhivanje na josh jedan nachin i konkurisao za mesto grafichkog dizajnera u nashoj omiljenoj kompaniji. Deo portfolija moje aplikacije mozhete videti ovde: https://legoland.forumsr.com/sopstvene-lego-kreacije-f23/custom-minis-koncept-skice-t930.htm
Uglavnom sin se rodio sredinom meseca, portfolio sklepan i poslat u zadnjem trenutku dhl-om i vec 2 dana kasnije sam dobio telefonski poziv i ujedno saopshtenje da sam u krugu uzheg izbora i poziv na radionicu u Billundu sredinom avgusta koja ce odluchiti ko dobija stalnu pozciju unutar dizajn tima.

U medjuvremenu sam dobijao razne domace zadatke koje sam bio obavezan da ponesem sa sobom ali i koji su mi dosta pomogli da se pripremim za predstojece "takmichenje". Naravno drugi deo portfolija je bio mnogo opshirniji i detaljniji, ali nazhalost cu postovati samo par primera poshto je ostatak khm... confident :-)

Putem LEGO dizajnera 5x8om0

Putem LEGO dizajnera 2lux6om

*napomena: figurice iz obe teme su samo koncept skice radjene za svrhu konkursa i ne postoji nikakva naznaka da ce ikad biti proizvedene


plus jedan od primera shta sve mozhete uraditi sa ekstremitetima minifugre kad zaboravite granice geomtrije:

Putem LEGO dizajnera W6ql8i



Dalje detalje radionice koja je usledila sam u obavezi da sachuvam u tajnosti, ukratko nas 7 je izabrano i dobilo placen put u Billund, Srbin (ja), Amerikanac, Francuz (trojka k'o iz vica LOL), Japanka, Slovakinja, Shvajcarac i Danac, sve je proteklo u poprilichno porodichnoj i opushtenoj atmosferi i kontam da smo se svi vratili iz Billunda sa osmesima na licima, ja bar jesam.

Kako svaka pricha ima kraj tako i ova, dan posle povratka sam dobio mejl i ponudu za stalnu poziciju u dizajn timu TLGa, koju sam momentalno i bezuslovno prihvatio, mission **** completed :-) Pre par nedelja sam i zvanichno, na svoj 24.rodjendan potpisao ugovor sa veselom ekipom iz Danske, trenutno sam u rodnom Smederevu na zasluzhenom odmoru, ali ipak zheljno ischekujuci taj 1.decembar, zvanichno prvi radni dan, i do kad bi trebao da se preselim sa svojom malom porodicom u josh manji Billund :-)

Eto toliko od mene, shto se tiche ove priche ;-)
Pozdrav!

Nazad na vrh Ići dole
smeh
Lego početnik
Lego početnik



Muški
Number of posts : 74
Age : 54
lokacija : Sarajevo
naj jelo : svasta
naj porok : lego
naj slatkiš : palacinke
Registration date : 15.03.2010

Putem LEGO dizajnera Empty
PočaljiNaslov: Re: Putem LEGO dizajnera   Putem LEGO dizajnera Empty25/9/2010, 12:51

Svaka cast, pa direkt tamo amazed , joj ma nemam rijeci
Nazad na vrh Ići dole
sonjecka
Lego zavisnik
Lego zavisnik
sonjecka


Ženski
Number of posts : 680
Age : 41
lokacija : Split, Hrvatska
naj jelo : žablji kraci
naj porok : kolekcionarstvo
naj slatkiš : krempita
Registration date : 16.03.2010

Putem LEGO dizajnera Empty
PočaljiNaslov: Re: Putem LEGO dizajnera   Putem LEGO dizajnera Empty25/9/2010, 12:55

Prvo da ti cestitam na obitelji i sincicu ,a onda na poslu iz snova i tvojoj WOW kreativnosti:D

PA ovo je super prica,ne mogu jos vjerovati. Sretno vam u novom gradu i puno zabave u novom poslu!!!

a crtezi i opet WOOW!! Kosturi su preeee preee!!!
Nazad na vrh Ići dole
http://igracke.ucoz.com
TalicniToma
Lego početnik
Lego početnik
TalicniToma


Muški
Number of posts : 39
Age : 36
lokacija : Beograd
naj jelo : Duff :)
naj porok : Coca-Cola
naj slatkiš : Porsche 911
Registration date : 17.08.2010

Putem LEGO dizajnera Empty
PočaljiNaslov: Re: Putem LEGO dizajnera   Putem LEGO dizajnera Empty25/9/2010, 13:19

Svaka cast! Zaista neverovatna prica!
Nadam se da ces nam osmisliti dosta interesantnih minifigova i setova! (Vidi ako mozes da uradis nesto po piranju Western-a i Perates-a grin )
Sa druge strane, ne mogu a da ne spomenem da ce LegolandForum dobiti pravog insajdera u Billund-u grin

Zelim ti puno srece i uspeha na poslu! Pozdrav
Nazad na vrh Ići dole
srdjan.djileZR
sKOCKAni
sKOCKAni
srdjan.djileZR


Muški
Number of posts : 2011
Age : 39
lokacija : Zrenjanin
naj jelo : becka snicla i pomfrit
naj porok : alkohol
naj slatkiš : plavusa
Registration date : 23.02.2008

Putem LEGO dizajnera Empty
PočaljiNaslov: Re: Putem LEGO dizajnera   Putem LEGO dizajnera Empty25/9/2010, 13:37

nemam reci kojima bi opisao zadovoljstvo sto je jedan nas covek dobio takav posao...pogotovo zato sto je i jedan nas (u smislu foruma)
svaka cast na radovima...i one prve kad sam video palo mi je na pamet da bi mozda jednog dana mogao da budes radnik najdraze nam firme, a ti si to sve i postigao
na prinovi ti takodje cestitam i zelim ti jos nekoliko sincina koji ce nastaviti da vole lego (u bilundu to nece biti tesko)
jos moram da pohvalim i tvoje mesto (smederevo) jer je veoma blizu mog prvobitnog stanista (selo milosevac izmedju male krsne i velike plane)
svaka cast jos jednom i sve najbolje na novom poslu
Nazad na vrh Ići dole
http://www.bricklink.com
dugmence
Lego manijak
Lego manijak
dugmence


Muški
Number of posts : 2388
Age : 103
lokacija : -
naj jelo : -
naj porok : -
naj slatkiš : -
Registration date : 08.10.2008

Putem LEGO dizajnera Empty
PočaljiNaslov: Re: Putem LEGO dizajnera   Putem LEGO dizajnera Empty25/9/2010, 20:00

svaka čast za posao...
vrlo su ti zanimljivi radovi...to se moglo primetiti još sa prvih skica koje si kačio, pa uklanjao zbog učešća na konkursu...
Nazad na vrh Ići dole
http://www.skockani.com
Angeli
Lego kolekcionar
Lego kolekcionar
Angeli


Muški
Number of posts : 352
Age : 86
naj jelo : n
naj porok : n
naj slatkiš : eurokrem
Registration date : 02.06.2010

Putem LEGO dizajnera Empty
PočaljiNaslov: Re: Putem LEGO dizajnera   Putem LEGO dizajnera Empty25/9/2010, 21:37

hej druze! u ovo vreme krize dobio si posao u prosperitetnoj firmi kao sto je Lego blink
i na sve to, povecala ti se porodica za 33,3% :)
obrni okreni, zivis san mnogih ljudi :)
cestitam :)
Nazad na vrh Ići dole
đžukela
Lego početnik
Lego početnik



Muški
Number of posts : 53
Age : 41
naj jelo : čevapi, burek, pizza, hambi
naj porok : cigare, pivo, rakija
naj slatkiš : krempita, tiramisu
Registration date : 01.06.2010

Putem LEGO dizajnera Empty
PočaljiNaslov: Re: Putem LEGO dizajnera   Putem LEGO dizajnera Empty26/9/2010, 00:31

čestitke i iz vinkovaca, i - ljubim ruke careeee!!!

pirate

e da...... i da vrate islandere u pirates seriji hehehe
Nazad na vrh Ići dole
Alexander.RU
sKOCKAni
sKOCKAni
Alexander.RU


Muški
Number of posts : 200
Age : 53
lokacija : Ruma
naj jelo : sa rostilja...
naj porok : eh...
naj slatkiš : cokolada, definitivno
Registration date : 26.01.2010

Putem LEGO dizajnera Empty
PočaljiNaslov: Re: Putem LEGO dizajnera   Putem LEGO dizajnera Empty26/9/2010, 00:58

 Čoveče, počinješ da živiš san koji sanja svako ko posećuje ove stranice!   Sve čestitke na zasluženom uspehu, da nastaviš tako! 
Nazad na vrh Ići dole
Angeli
Lego kolekcionar
Lego kolekcionar
Angeli


Muški
Number of posts : 352
Age : 86
naj jelo : n
naj porok : n
naj slatkiš : eurokrem
Registration date : 02.06.2010

Putem LEGO dizajnera Empty
PočaljiNaslov: Re: Putem LEGO dizajnera   Putem LEGO dizajnera Empty26/9/2010, 02:28

Alexander.RU ::
 Čoveče, počinješ da živiš san koji sanja svako ko posećuje ove stranice!   Sve čestitke na zasluženom uspehu, da nastaviš tako! 
iz mog iskustva, kada pocens da radis nesto u cemu uzivas, prestanes u tome da uzivas, kada to postane obaveza :) ono sto mene raduje je kod njega je stalan posao sa dobrom naznakom u cv-ju, mogucnost napredovanja i ucenja i prosperitetna firma :)
Nazad na vrh Ići dole
przulj
kum kluba
kum kluba
przulj


Muški
Number of posts : 325
Age : 50
lokacija : Novi Sad
naj jelo : zeljanica
naj porok : lego kockice :)
naj slatkiš : eurokrem
Registration date : 19.12.2009

Putem LEGO dizajnera Empty
PočaljiNaslov: Re: Putem LEGO dizajnera   Putem LEGO dizajnera Empty26/9/2010, 11:37

Bravo majstore!
Što kaže moja stara "Ima Boga, pa da je ko mrva".
Puno uspjeha privatno i u poslu, trudio si se na oba plana, očigledno smile
Nazad na vrh Ići dole
http://www.bricklink.com/store.asp?p=przulj
DG Warrior
Lego početnik
Lego početnik
DG Warrior


Muški
Number of posts : 51
Age : 37
lokacija : Smederevo, Srbija
naj jelo : Losos
naj porok : Coca-Cola
naj slatkiš : Snickers
Registration date : 27.01.2010

Putem LEGO dizajnera Empty
PočaljiNaslov: Re: Putem LEGO dizajnera   Putem LEGO dizajnera Empty26/9/2010, 12:35

Hvala najlepshe svima na lepim i iskrenim chestitkama, iako sam vec po ko zna koliko puta propio i proslavio sve lepe stvari koje su mi se desile u skorije vreme, kontam da vi i po najbolje razumete srecu shto se tiche ove poslednje, jer jedno je znati nechiju dugogodishnju strast a drugo deliti je ;-)

Shto se mene tiche, tu sam, kako vreme dozvoli, i dalje cu aktivno koristiti ovaj i josh par foruma kao jedan od izvora inspiracije, tako da je ovo kako za mene tako i za sve jako dobra prilika ;-)
Pozdrav!
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Putem LEGO dizajnera Empty
PočaljiNaslov: Re: Putem LEGO dizajnera   Putem LEGO dizajnera Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Putem LEGO dizajnera
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Koje igrice igrate?
» Lego architecture
» lego city LAS DJILAS
» lego city LAS DJILAS v2
» lego ponuda na limundu

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: Generalna diskusija :: Predstavljanja-
Skoči na:  
Free forum | ©phpBB | Besplatan Forum međusobnog pomaganja | Signalizirajte zloupotrebu | Latest discussions